Michał Baryza mówi o swoich planach na przyszłość i nie tylko

Finalista Top Model prezentował modę w najnowszym numerze magazynu CKM! Co jeszcze ma w planach?

Michał Baryza mówi o swoich planach na przyszłość i nie tylko

Michał Baryza mówi o swoich planach na przyszłość i nie tylko


Michał Baryza zajął drugie miejsce w 4. edycji programu Top Model. Pokonała go koleżanka, z którą bardzo się polubił, Osi Ugonoh. Jak wiadomo, czasem samo uczestnictwo w tego typu programie otwiera drzwi do kariery. Michał widać nie próżnuje. Możemy go oglądać m.in. w sesji modowej do magazynu CKM. Przy okazji jeden z redaktorów zamienił kilka zdań z modelem. Czego się dowiedział?

Otóż Michał opowiada m.in. o tym, że czasem go dziwią informacje na jego temat, które pojawiają się w internecie, do których należała m.in. ta, że jest rolnikiem. Model od razu z przymrużeniem oka podkreśla, że nie zamierza wziąć udziału w kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Na pytanie, którą ze swoich koleżanek widziałby na sesji w CKMie śmiało odpowiada, że Michalinę i Olę Żuraw, bo mają w sobie potencjał - troszeczkę wulgaryzmu i subtelności.

Jakie są jego plany na przyszłość? Oczywiście chciałby zostać topowym modelem, ale jeszcze musi trochę popracować m.in. nad swoim ciałem.Fani programu Top Model zapewne pamiętają także rozbieraną sesję, z którą części uczestników było bardzo ciężko się zmierzyć. Jeżeli jesteście ciekawi, jak w takiej sytuacji czuje się facet, sprawdźcie, co mówi Michał Baryza. Z wywiadu dowiecie się m.in. jak długo model przygotowuje się do wyjścia z domu!
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ YouTube
Foto: YouTube/ Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×