"Między nami nowojorczykami"

Na Manhattanie to psy uczą ludzi dobrych manier.

Cathleen Schine Między nami nowojorczykami

Niedaleko Central Parku, ukryty przed zgiełkiem i zamętem nowojorskiego śródmieścia, leży niewielki kwartał, który oparł się zakusom deweloperów. Nowa, skrząca się błyskotliwym humorem powieść Cathleen Schine pokaże czytelnikowi, że gdy ma się psa, życie w takim zakątku Nowego Jorku biegnie własnym, całkiem odrębnym rytmem, jak w maleńkiej wiosce. Dzięki psom ludzie zawierają niespodziewane znajomości. Czworonogi niczym Kupidyn łączą ze sobą ludzi cichych i walczących o akceptację, czasem samotników, a czasem ekscentryków; starych i młodych, mężczyzn i kobiety, ludzi takich jak mieszkańcy tej powieściowej ulicy, którzy na swój sposób są romantykami – bo każdy nowojorczyk kryje w sobie romantyka.


Cathleen Schine jest autorką światowych bestsellerów, z których wiele doczekało się adaptacji filmowych. Pisuje również artykuły dla "New Yorkera", "The New York Review of Books", "The New York Times Sunday Magazine" i "The New York Times Book Review".
Nakładem wydawnictwa Prószyński Media ukazały się już "Trzy kobiety z Westport" autorstwa Cathleen Schine  – współczesna wersja "Rozważnej i romantycznej".

Wydawnictwo Prószyński i S-ka.Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Redakcja , Piątek 25.03.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×