MIEJSCA NA ZIEMI, W KTÓRYCH WYDARZYŁY SIĘ RZECZY NIEZWYKŁE - CZ. 2

Na świecie wiele jest miejsc, w których kiedyś lub wciąż dzieją się rzeczy trudne do wytłumaczenia. Te niecodzienne zjawiska przyciągają wielu turystów. O jakich zjawiskach i miejscach mowa?

Lourdes.jpg

Mowa tu nie tylko o osobach religijnych, ale także chcących na własne oczy przekonać się o niezwykłości danego miejsca. Wizyta w miejscu cudów stała się dla niejednej osoby impulsem do zmian swoich przekonań. Nic dziwnego, nawet najwięksi sceptycy, którzy twardo stąpają po ziemi, zmuszeni są do głębokich przemyśleń po zetknięciu z czymś, czego nie jest w stanie ogarnąć ludzki umysł. 

Porównywarka domów i apartamentów wakacyjnych HomeToGo.pl przygotowała zestawienie tajemniczych destynacji, które warto odwiedzić nie tylko w czasie letnich podróży.

Zobacz też: Miejsca na Ziemi, w których wydarzyły się rzeczy niezwykłe - cz. 1

Lourdes – liczne uzdrowienia

Ateiści zaciekawieni fenomenem francuskiego Lourdes często doznają nawrócenia. Dlaczego? W tej miejscowości często dochodzi do uzdrowień osób, którym lekarze nie pozostawiają szans na wyleczenie. Biuro medyczne w Lourdes potwierdziło już 69 przypadków cudownych uzdrowień. Lourdes jest popularną destynacją we Francji. Możemy wybierać spośród kilkuset miejsc noclegowych – mówi Marta Górska, Dyrektor Krajowy HomeToGo. Szacuje się, że co roku przyjeżdża tam nawet do 6 milionów turystów. Przykładowe atrakcje turystyczne to okazały zamek warowny, szczyt Pic du Midi de Bigorre czy Pirenejski Park Narodowy.

źródło, zdjęcie: mat. prasowe 

 Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 11.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×