Miejsca na Ziemi, w których wydarzyły się rzeczy niezwykłe - cz. 1

Na świecie wiele jest miejsc, w których kiedyś lub wciąż dzieją się rzeczy trudne do wytłumaczenia. Te niecodzienne zjawiska przyciągają wielu turystów. O jakich zjawiskach i miejscach mowa?

adventures.jpg

Mowa tu nie tylko o osobach religijnych, ale także chcących na własne oczy przekonać się o niezwykłości danego miejsca. Wizyta w miejscu cudów stała się dla niejednej osoby impulsem do zmian swoich przekonań. Nic dziwnego, nawet najwięksi sceptycy, którzy twardo stąpają po ziemi, zmuszeni są do głębokich przemyśleń po zetknięciu z czymś, czego nie jest w stanie ogarnąć ludzki umysł. 

Porównywarka domów i apartamentów wakacyjnych HomeToGo.pl przygotowała zestawienie tajemniczych destynacji, które warto odwiedzić nie tylko w czasie wiosennych, majowych podróży.

Na pierwszy ogień prezentujemy naprawdę niezwykłe i owiane atmosferą cudów miejsce:

Medjugorie – powracające wizje dla świata

Małą wieś Medjugorie w Bośni i Hercegowinie odwiedziło już ponad 30 milionów osób odkąd w latach 80-tych ubiegłego wieku sześcioro dzieci doznało objawienia. Od tamtej pory wizje te się powtarzały, a towarzyszyły im różne zjawiska, takie jak na przykład zmiany natężenia światła.

Odwiedzając Medjugorie warto też wspiąć się na górę Krizevac, z której rozpościera się piękna panorama całego miasta. HomeToGo prognozuje, że Chorwacja będzie bardzo popularnym kierunkiem wśród Polaków także w tym roku. Może to być świetny pretekst do niedalekiej wycieczki w święte miejsce!

Medugorje.jpg

 Medugorje

źródło, zdjęcia: mat. prasowe, Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 24.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×