Mila Kunis najseksowniejszą żyjącą kobietą?

Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy magazynu Esquire, którzy co roku przyznają tytuł "Najseksowniejszej żyjącej kobiety". Patrząc na zdjęcie Mili Kunis na okładce listopadowego Esquire trudno się nie zgodzić z ich wyborem.

Mila Kunis najseksowniejszą żyjącą kobietą?

Mila Kunis

Choć pracę aktorki Mila Kunis rozpoczęła już będąc nastolatką, to prawdziwą popularność zyskała rolą w zasypanym deszczem nagród "Czarnym Łabędziu". Mówiło się wtedy, że sama Natalie Portman - odtwórczyni głównej roli i zdobywczyni Oskara - była niezadowolona z zainteresowania, jakie media poświęciły drugoplanowej aktorce . Grana przez nią postać była jednak na tyle wyrazista i barwna, że do Mili przylgnęła opinia nie tylko pięknej, ale i utalentowanej.

Redaktorzy amerykańskiej edycji "Esquire" postawili na pierwszą z tych zalet. Oryginalną urodę Mili i kobiecą figurą można podziwiać na listopadowej okładce magazynu, na której aktorka pozuje topless.

Zobacz na jakich jeszcze okładkach pojawiła się Mila Kunis!


Mila pojawiła się także na okładce nowego Joya! Kliknij i dowiedz się, dlaczego jest chłopczycą


Wywiad towarzyszący sesji pokazuje jednak, że oprócz wyglądu, Mila ma też sporo oleju w głowie. Mimo lat spędzonych w show-biznesie, trzyma się jasno wytyczonych zasad, a kariera i błysk fleszy nie przysłaniają jej tego, co naprawdę ważne. Inni w branży mają z tym problemy - twierdzi. 

Ludzie zapominają kim są naprawdę i stają się tacy jakimi chcieliby być albo tacy, jakimi postrzegają ich inni. Ale żadna z tych wersji nie jest autentyczna.

Mila stawia na wyrazisty look. Zobacz, jaki make-up preferuje!

Mila Kunis najseksowniejszą żyjącą kobietą?

Mila Kunis

Choć Mila zaznacza, że kocha swoją pracę, to zdaje sobie sprawę, że niesie ona duże ryzyko utraty swojej osobowości.

Twoje nowej "ja" jest konstruowane w oparciu o to, co mówią krytycy filmowi, reżyser na planie czy inni aktorzy.

Dlatego Mila nauczyła ustanawiać wyraźną granicę między pracą a swoim życiem prywatnym. Do tej pory nie komentuje plotek na temat swojego romansu i domniemanych zaręczyn z Ashtonem Kutcherem - nadal formalnie pozostającym mężem Demi Moore.

Zobacz: Ashton Kutcher oświadczył się Mili?


Myślę, że gdybym dała się wciągnąć w cały ten szum medialny, zapomniałabym kim naprawdę jestem. Rodzice wpoili mi wartości, których nie chcę i nie mogę zlekceważyć. Byłabym rozczarowana, gdyby nie byli ze mnie dumni.

Mila Kunis najseksowniejszą żyjącą kobietą?

Mila Kunis

Mila Kunis najseksowniejszą żyjącą kobietą?

Mila Kunis

Foto: FameFlynet, Esquire


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 08.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×