Miley Cyrus dostała od Liama... drugi pierścionek zaręczynowy!

Narzeczony podarował wokalistce z okazji urodzin... drugi pierścionek! Zobacz, jak wygląda!

mileyliambrandnewring.jpg

Wygląda na to, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth właśnie stali się jedną z najsłodszych par show-biznesu. Para poznała się w 2009 roku, gdy oboje byli jeszcze nastolatkami i zagrali razem w filmie "Ostatnia piosenka". Od tamtego czasu byli razem i zdążyli się zaręczyć, choć w 2013 roku postanowili się rozstać na ponad dwa lata. Pod początku 2016 roku mówiło się jednak o tym, że podczas ubiegłorocznego okresu świąteczno-noworocznego para znów zbliżyła się do siebie i jest powtórnie zaręczona. Choć Miley i Liam długo nie potwierdzali tych rewelacji, latem zaczęto ich widywać razem na branżowych imprezach, a na palec Miley wrócił dawny pierścionek zaręczynowy, jaki w 2012 roku podarował jej Hemsworth. 


Obecnie para nie ukrywa się już z tym, że znów jest razem i jest powtórnie zaręczona. Niedawno Miley wyznała nawet podczas wywiadu z Ellen Degeneres, że... nosi swój dawny pierścionek zaręczynowy z miłości do narzeczonego, jednak obecnie nie do końca odpowiada on preferowanej przez nią stylistyce. Liam chyba wziął sobie do serca słowa narzeczonej, bo na 24. urodziny, które dwa dni temu obchodziła Cyrus podarował jej piękny prezent. Jak wynika ze zdjęcia opublikowanego przez aktora na swoim instagramowym profilu, Hemsworth własnoręcznie wykonał dla Miley piękne pudełeczko, do którego zapakował... drugi pierścionek!

Ta błyskotka rzeczywiście bardzo różni się wyglądem od pierwszego, romantycznego diamentu w stylu vintage. Tym razem pierścionek jest o wiele większy, bardziej kolorowy i lepiej oddaje zwariowaną osobowość Miley. Oprócz pierścionka w pięknym pudełku, Liam przygotował też dla Miley kolorowy bukiet kwiatów i słodkie, złote balony-gwiazdki. Zarówno Miley, jak i Liam uwiecznili prezenty na Instagramie. Zdjęcie Miley z uroczym pakunkiem, aktor podpisał: Najszczęśliwszych urodzin dla mojego ulubionego małego aniołka! Miley z kolei dodała swoje zdjęcie w otoczeniu prezentów i napisała: Najlepsze urodziny kiedykolwiek! Dziękuję Ci kochany!

Zobacz zdjęcia:

 zdjęcie na Instagramie Liama 


zdjęcia na Instagramie Miley 


Aż miło popatrzeć, gdy związek tej dwójki ma się tak dobrze!

zdjecia: FameFlynet, Instagram.com/mileycyrus/, Instagram.com/liamhemsworth/


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 25.11.2016 (aktualizacja: 2016-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×