Miley Cyrus najbogatszą nastolatką świata

Miley Cyrus została ogłoszona najbogatszą nastolatką świata. Jej majątek szacuje się na 120 milionów dolarów. Kwota jest rzeczywiście imponująca, ale nie powinna budzić wielkiego zdziwienia, zważywszy, że młoda Amerykanka inkasuje przeszło milion dolarów za koncert.

Miley Cyrus najbogatszą nastolatką świata

O Cyrus mówi się, że była skazana na sukces - jej ojcem jest popularny wokalista country Billy Ray, matką chrzestną natomiast - Dolly Parton. Podobno rodzice nastolatki od zawsze wierzyli, że ich córka osiągnie sukces- dowodem na to, miało być nazwanie pociechy Destiny Hope (ang. Przeznaczenie Nadzieja). Odkąd Destiny skończyła 8 lat uczęszczała na lekcje śpiewu i aktorstwa, by w wieku 11 lat trafić do kultowego w USA serialu "Hannah Montana". Jej kariera nabrała zawrotnego tempa - posypały się propozycje filmowe, telewizyjne i muzyczne. Cyrus stała się idolką tysięcy nastolatek.

Młoda Amerykanka nie spoczywał jednak na laurach – ciągle koncertuje i występuje w różnego rodzaju programach, a fortuna rośnie. Ostatnim nabytkiem gwiazdy była willa za bagatela…13 milion dolarów!

Drugie miejsce przysługuje uwielbianemu przez nastolatki Justinowi Biberowi. Jego debiutancki album rozszedł się w ponad 700 tysiącach egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech tygodni. Justin, podobnie jak Miley, poza graniem koncertów, zajmuje się występowaniem w filmach, serialach i programach typu talk-show. Dzięki temu, nastolatkowi udało się zgromadzić majątek wart 65 milionów dolarów.

Trzeci w zestawieniu jest wokalista bandu Jonas Brothers - Nick Jonas. Najmłodszy z braci zarobił w zeszłym roku blisko 20 milionów dolarów, podczas gdy cała grupa zgromadziła 90 milionów.Źródło: ohnotheydidnt.livejournal.com

Foto: BE&W

Przeczytaj również:

Kleopatra będzie miała twarz Jolie

Amy Winehouse znów na odwykuDodał(a): Ola Wójcik , Czwartek 09.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nick6
Jakby nie było zawsze ma fajny kolor włosów....Zazdroszczę...;/
Dodano: 2011-06-17 11:44:10 Zgłoś nadużycie
agnesss0308
Niektórzy to mają więcej szczęścia niż rozumu.
Dodano: 2011-06-15 09:45:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×