Miranda Kerr wyszła za mąż! Znamy szczegóły!

Modelka powiedziała "tak" Evanowi Spiegelowi. Poznaj szczegóły ślubu!

FotorCreatedkerrspiegelmain.jpg

Miranda Kerr i Evan Spegel 27 maja postanowili oficjalnie zalegalizować swój związek. Ceremonia zaślubin odbyła się w posiadłości pana młodego w Brentwood w Kalifornii. 

Jak donoszą zachodnie media, para postawiła na dość skromne wesele - podobno zaproszono jedynie najbliższe osoby - około 50 gości. Kto konkretnie przybył na uroczystość? Czy para zaprosiła na wesele kogoś sławnego? Tego możemy się jedynie domyślać, gdyż na ceremonię goście podjeżdżali limuzynami z ciemnymi szybami. 

Warto jednak dodać, że na weselu mogły pojawić się prominentne osoby światowego show-biznesu i biznesu. Panna młoda jest bowiem jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, a jej wybranek to 26-letni przedsiębiorca - założyciel Snapchata i jego dyrektor (CEO).

Para poznała się w 2014 roku, a zaręczyła rok temu. Dodajmy, że dla Kerr jest to już drugie małżeństwo. Modelka była bowiem żoną Orlando Blooma, za którego wyszła w 2010 roku. W 2011 roku na świat przyszedł syn pary - Flynn. W 2013 roku małżonkowie ogłosili oficjalną separację, a niedługo później się rozwiedli. 

Miranda Kerr i Evan Spiegel 

mirandamarried1.jpg

mirandamarried2.jpg

 zdjęcia: FameFlynet

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 30.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×