Modelki musiały zareklamować bardzo brzydko pachnące perfumy - Zobaczcie ich reakcję

W życiu bywa tak, że nie zawsze wszystkie zlecenia się miłe i dobrze się je wykonuje. Pewne modelki zostały postawione przed bardzo trudnym zadaniem... Zobaczcie!

śmierdzące perfumy.jpg

Modelki musiały zareklamować bardzo brzydko pachnące perfumy - Zobaczcie ich reakcję

Każdy z nas musi czasem zrobić rzeczy, które niekoniecznie mu odpowiadają. Życie stawia przed nami różne wyzwania, także na ścieżce zawodowej. Nie wszystkie projekty muszą wzbudzać nasz entuzjazm, a praca przy niektórych przedsięwzięciach jest z pewnością niełatwa i czasem mało przyjemna.

Modelki wcale nie mają łatwego życia. By rozwinąć karierę czasami trzeba wykonać mało przyjemne zlecenia. Jednak praca wymaga czasem poświęceń i wykonania zadań, które z pewnością do miłych nie należą...

Taką okazję do wykazania się uzyskały modelki zaproszone do wystąpienia w reklamie perfum. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że perfumy miały bardzo specyficzny zapach. Niestety nie należał on do przyjemnych, i trudno się dziwić, że nawet doświadczonym modelkom ciężko było zachować dobrą minę do złej gry...

 

Modelki nie zostały wcześniej poinformowane o tym, że reklamowany przez nie produkt może nie być tym, co przypadnie im do gustu. Dlatego nie ma się co dziwić, że reakcje kobiet były dość znaczące, choć bardzo starały się zachować maksimum profesjonalizmu. 

Zobacz też: CO MÓWIĄ O TOBIE PERFUMY? 

Dlaczego zapach był tak bardzo odpychający? No cóż, perfumy o zapachu... kupy, raczej nie są tym, czym chciałaby pachnieć każda kobieta.

Na końcu z najlepszych ujęć stworzono krótki spot reklamujący ten bardzo oryginalny zapach. Trzeba przyznać, że modelki miały w sobie naprawdę dużo profesjonalizmu i choć praca łatwa nie była, udało się stworzyć całkiem niezłe dzieło, jak na takie warunki i taki produkt. 

Zobaczcie jak wyglądało kręcenie reklamy! 

Zobacz też:

">Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 26.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Głupota.
Dodano: 2015-10-11 22:08:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
trzeba było dać modelki z dubaju, im ten zapach by nie przeszkadzał xd
Dodano: 2015-03-27 22:58:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
hahahahahahah
Dodano: 2015-03-27 22:58:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×