Mój Che. Bardzo intymnie

Szukacie książki na wiosenne wieczory? Zapoznajcie się z pozycją, w której to kobieta życia Che Guevary przestaje milczeć po upływie kilkudziesięciu lat!

Mój Che. Bardzo intymnie

Mój Che. Bardzo intymnie

Macie swoją opinię o Che Guevarze? Dla wielu był rewolucjonistą, ikoną XX wieku, a dla innych zwykłym zbrodniarzem mającym krew niewinnych ludzi na rękach. Do tej pory budzi skrajnie różne emocje na wielu polach, lecz dla tej jednej, jedynej był autorytetem, bo to właśnie ona znała go jako wrażliwego mężczyznę i czułego ojca ich dzieci. Do tej pory jednak nie wiedzieliśmy zbyt wiele o jego życiu prywatnym...aż do teraz, kiedy to kobieta jego życia przerwała milczenie.

Historię Aleidy March poznajemy od młodości, gdyż rozpoczyna ją snuć od swoich najmłodszych lat, przez lata szkolne, a także etap, w którym poczuła w sobie ducha rewolucjonistki. Che poznała kiedy ten już był ikoną, a fascynacja szybko przerodziła się w prawdziwą miłość robiąc z nich parę nie tylko w sprawach zawodowych, lecz także prywatnie. Bohaterka wspominając tamten czas podkreśla swoją pozytywną opinię na temat poczynań męża. Nareszcie mamy spojrzenie na Che od środka, a nie tylko z perspektywy historyków.

Ponadto ta książka została wzbogacona licznymi, czarno - białymi fotografiami, które stanowią uchwycenie chwil z Che zarówno tych zawodowych, jak też prywatnych.

Jesteście ciekawe, jakim człowiekiem był Che Guevara? Koniecznie sięgnijcie po tę pozycję!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 29.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×