Morrissey przerwał koncert w Warszawie!

Co takiego się stało, że muzyk zszedł ze sceny?

Morrissey przerwał koncert w Warszawie!

Morrissey przerwał koncert w Warszawie!


Wczoraj w warszawskim Klubie Stodoła odbył się koncert muzyka znanego m.in. z zespołu The Smiths. "Odbył" to w zasadzie za dużo powiedziane, ponieważ jego występ zakończył się po ok. 30 minutach. Na pewno było to rozczarowanie szczególnie dla zagorzałych fanów, którzy od dawna czekali na jego występ w Polsce. Po tym, jak Morrissey zszedł ze sceny długo czekali z nadzieją, że ten jednak wróci i dokończy koncert, jednak się nie doczekali...

Co takiego się stało?

Otóż w czasie koncertu ktoś z publiczności rzekomo obraził muzyka, który na początku stał na scenie wyraźnie urażony, po czym z niej zszedł, a po jakimś czasie ze sceny zniknął również zespół. Po kilku minutach stwierdzono, że koncert zostanie kontynuowany, jeżeli osoba, która obraziła muzyka przyzna się do tego, lecz oczywiście nikt się nie zgłosił.

Po 30 minutach przedstawiciel Morrissey'a wyszedł na scenę i ogłosił, że koncert nie będzie wznowiony, ponieważ muzyk nie czuje się bezpiecznie. Publiczność została zawiedziona... Szczęśliwi Ci, którzy wśród tych kilku piosenek usłyszeli swoją ulubioną.

Morrissey już kiedyś przerywał występy. Było to m.in. w 2009 roku w Liverpoolu, ponieważ została w niego rzucona plastikowa butelka.

Wokalista jutro ma wystąpić w krakowskim klubie Łaźnia Nowa.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 20.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×