Na aktorkę wylano wiadro pomyj w Internecie. Wszystko przez... jedno słodkie zdjęcie z synem

Czy w dzisiejszych czasach ludzie.... zwariowali?

hilarymainbaby.jpg

Hilary Duff wydaje się być jedną z najbardziej troskliwych matek w Hollywood. Na zdjęciach robionych jej przez paparazzi często można zobaczyć aktorkę w towarzystwie swojego 4-letniego synka o imieniu Luca - w parku, na placu zabaw, w drodze do przedszkola, na zakupach. Gwiazda rzadko pojawia się też na premierach i innych wydarzeniach publicznych, bo wieczory woli spędzać ze swoim pierworodnym. Duff z ukochanym dzieckiem u boku zawsze wygląda też na bardzo szczęśliwą i oddaną wychowaniu mamę. Dodajmy także, że dla dobra malucha, Hilary utrzymuje wzorowe kontakty z jego ojcem, z którym jest po rozwodzie. 

Wszystkie te rodzicielskie starania zeszły jednak na dalszy plan, bo w minionych dniach, aktorka na swojego Instagrama dodała... zdjęcie ze swoim synkiem zrobione w Disneylandzie, za co posypały się na nią w sieci słowa ostrej krytyki. Dlaczego konkretnie? Otóż na rzeczonym zdjęciu Duff całuje swojego synka w usta. Wydaje się, że to zupełnie naturalny dla matki odruch? Nam tak, ale części Internautów chyba nie... Jak się bowiem okazuje, tuż po publikacji zdjęcia w sieci, pojawiły się komentarze, jakoby taki pocałunek był "obrzydliwy" i "nieodpowiedni". Hilary została przez komentujących nazwana także "chorą". Znalazł się nawet śmiałek, który kazał matce z synkiem... udać się w ustronne miejsce, by nie wymieniać takich czułości publicznie. 

W odpowiedzi na te szokujące komentarze, Duff wystosowała dziś krótką, ale dosadną wiadomość, w której czytamy: 

Do każdego, kto skomentował, że pocałunek w usta mojego 4-letniego synka był "nieodpowiedni" - śmiało, przestańcie mnie obserwować, (wy) ze swoimi wypaczonymi jaźniami i osądem. (tłum. redakcji) - napisała aktorka.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu podobne komentarze pojawiły się w sieci po tym, jak na zdjęciu swoje dziecko w usta całowała Victoria Beckham.


My się tylko zastanawiamy: czy ludzie w dzisiejszych czasach powariowali?  


Zobacz zdjęcie, które wywołało taką burzę w sieci:

Tutaj możesz zobaczyć odpowiedź Hilary na krytykę: 

 Hilary Duff z synkiem: 


zdjęcia: Instagram.com/hilaryduff/, FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 13.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
słodziak! taki jak mój synek :)
Dodano: 2016-12-24 22:49:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak można się ftrącać nie do swojego życia? nie rozumiem tego pewnie zazdroszczą tego ze sami nie mają dzieci i nie mogą się z nimi bawić tak jak ta aktorka i tyle
Dodano: 2016-12-17 17:43:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
To jej sprawa i gowno imnym.do tego
Dodano: 2016-12-15 15:52:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
No i dobrze im odpowiedziała !
Dodano: 2016-12-14 23:31:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×