Najlepsze prezenty dla mężczyzny

Dzień Matki za nami, więc powoli przystępujemy do szukania prezentu dla taty, bo Dzień Ojca coraz bliżej!

dzien-ojca-zyczenia-42e385cf341d23b5076ee8c239becc6d_9f69a8.jpg

Komu trudniej kupić prezent? Mężczyźnie czy kobiecie? Wątpię że wielu mężczyzn się ze mną zgodzi, ale uważam że kupno prezentu dla nas nie jest bardzo trudne, przecież zawsze można nam kupić kwiaty, biżuterię czy perfumy i jesteśmy zadowolone. Kupno prezentu dla Niego, z drugiej strony, zawsze sprawia mi problem bo co można kupić facetowi? Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, Gwiazdka, Walentynki, urodziny, rocznice itp. Okazji jest tak dużo a pomysłów tak mało.

Oto kilka propozycji na prezenty:

 Zegarek

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, aczkolwiek stylowy zegarek jest jednym z podstawowych i najważniejszych akcesoriów dla mężczyzny. Niezależnie czy dla sportowcy czy biznesmena doda on stylu mężczyźnie w każdej pozycji.

Kosmetyczka

Coraz więcej podróżujemy nie tylko dla przyjemności, ale również z powodu pracy. Delegacje stają się coraz częstszą częścią naszych odpowiedzialności. Dlatego kosmetyczka jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. W zależności od osobistego stylu można wybrać z woskowanego płótna lub prawdziwej skóry. Oto kilka opcji:  

Torba lub plecak

Niezależnie od tego czy mężczyzna używa laptopa w czasie zajęć w szkole czy przyjeżdża do pracy z nim do pracy, ważne jest, aby go przechowywać w odpowiedniej torbie. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo opcji, oto kilka z nich:


Branzoletki

Czasami chcemy sprezentować coś małego. Branzoletka stała się modny dodatkiem dla modnego mężczyzny oraz idealnie prezentem właśnie w takich sytuacjach.  

Dodał(a): materiał partnera , Sobota 27.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
A może "bransoletki"?
Dodano: 2017-05-27 13:47:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×