Najlepsze walentynki? Prawdopodobnie tak!

Zobaczcie, jak wygląda idealna randka, zorganizowana przez markę Carlsberg!

662.png

Walentynkowa randka niejednemu mężczyźnie spędziła sen z powiek. Dokąd zabrać swoją ukochaną? Kolacja? Kino? Koncert? Oto jest pytanie. Jednakże w tym roku nie wszyscy panowie drżeli ze strachu przed tym wyborem, ponieważ niektórzy, wygrywając konkurs Carlsberga, mogli wraz ze swoimi partnerkami przeżyć naprawdę niezwykłą randkę marzeń!

Na początku lutego marka ta zorganizowała konkurs dla swoich fanów na facebooku. Zadanie polegało na wymyśleniu zakończenia zdania „Prawdopodobnie najlepsze Walentynki to…”. Autorów pięciu najbardziej kreatywnych odpowiedzi Carlsberg zaprosił do kina, wraz z osobami towarzyszącymi. 

Zwykły konkurs? Zdecydowanie nie, bo przecież gdy Carlsberg organizuje konkursy, to są one prawdopodobnie najlepsze na świecie. Tak zresztą było i tym razem. Zwycięzcy dopiero w kinie dowiedzieli się, że nie przyszli na zwykły seans, a prywatny pokaz filmu przy prawdziwie romantycznej kolacji z muzyką na żywo. Zaskoczenie było jednak tym większe, że pokaz filmu Planeta Singli obejrzeli w towarzystwie jednego z głównych bohaterów, czyli Tomasza Karolaka.

Zabawa ta była częścią kampanii „Gdyby Carlsberg robił…”, która wystartowała na początku tego roku, i w ramach, której można oglądać już dwa spoty: „Gdyby Carlsberg robił salon fryzjerski…” oraz „Gdyby Carlsberg robił przymierzalnie”.

Prawdopodobnie najlepsze walentynki, prawda?

z6.jpg

IMG_9852 copy.jpg

IMG_9771 copy.jpg

IMG_9909 copy.jpg

z15.jpg

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 18.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×