Najseksowniejszy doktor na Instagramie - poznaj dr Mike’a!

Bardzo sympatyczny i przystojny lekarz z Nowego Jorku podbija Social Media!

lekarz hot.jpg

Mikhail Varshavski ma ponad 1,8 miliona followersów na Instagramie. To w sumie sporo jak na nowojorskiego lekarza. Czym sobie zasłużył na taką sławę? Czyżby wykonywał niemożliwe do wykonania operacje? Ściągał z drzew małe kotki w środku burzy? Cóż, być może. Ale przede wszystkim jest sławny dlatego, że jest bardzo przystojny. I ma psa.

Zobacz też: Bradley Cooper - przystojniak z klasą! 


Kilka miesięcy temu było o nim bardzo głośno. W sumie to najwięcej zamieszania zrobiło jego zdjęcie, które wstawił na swój profil na Instagramie wraz ze swoim psem rasy Huskey. Dr Mike chyba sam nie spodziewał się sławy, która na niego spadła - od jednego zdjęcia zaczęły się wywiady, ścianki i reportaże na całym świecie, które wysławiały młodego lekarza.


Sam Mike twierdzi, że nigdy nie pragnął jakiejś zatrważającej sławy. Nie pociąga go celebrycki świat, a bynajmniej tak było jeszcze do niedawna. Profil na Instagramie założył, by pokazać życie młodych rezydentów i ścieżkę kariery lekarza w Nowym Jorku. Chwyciło. I to jak.

Polecamy: Najbardziej apetyczny Instagram na świecie? 


26-letni lekarz zaczął spotykać się z byłą Miss Universe. Z tego co widać na jego Instagramie, chyba już nie są razem (Panie, jest ciacho do wzięcia!). Teraz skupia się na swojej pracy i przez swoje działania w Social Mediach chce udowodnić całemu światu, że lekarze nie są stereotypowi. Pokazał, że ma zgrabne pismo, dba nie tylko o swoich pacjentów lecz także o siebie i własne zdrowie, a w wolnych chwilach realizuje swoje marzenia i hobby.


Czyżbyśmy znalazły Pana Idealnego?

Yesterday, helicoptering around #nyc #staycation @piawurtzbach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)

Happy but extremely tired after a little 15 hour Thanksgiving call shift! 🏥 Still got my pie though 🍰😜 #happythanksgiving

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)

When your dog is the only friend who wants to hang out with you on Sunday 😝🐶 #husky

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)

">">">

Źródło: NyMag.com

Zdjęcia: Screenshot Instagram.com


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 06.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×