Największe wpadki dziennikarek!

Nikt nie powiedział, że zawód dziennikarza łatwym jest. Wpadki w mediach zdarzają się stosunkowo często, nie zawsze jednak mamy okazje zobaczyć je na żywo. Przypominamy dlatego największe wtopy polskich i zagranicznych dziennikarek.

Największe wpadki dziennikarek!

Największe wpadki dziennikarek!

Praca prezenterki telewizyjnej lub radiowej to zajęcie dla kobiet o mocnych nerwach, tutaj nie ma miejsca na pomyłkę, najmniejsze niedociągnięcie. Okrutne, ale prawdziwe, takie są realia tego zawodu. Od twarzy telewizji oczekuje się absolutnej perfekcji w każdym aspekcie, idealna prezencja, świetna dykcja i przygotowanie merytoryczne, to podstawa. Wystarczy małe przejęzyczenie, nieodpowiedni strój albo chwila dekoncentracji i robi się gorąco, widz nie śpi, widz patrzy i ocenia.

Spójrzmy na to jednak z innej strony, nie ma i nigdy nie było ideałów, każdy z nas w swojej pracy boryka się z pewnymi trudnościami i prędzej czy później ląduje na dywaniku u szefa gdy coś pójdzie nie tak jak powinno. W przypadku dziennikarstwa sytuacja jest o wiele bardziej emocjonująca, bo na potencjalną wpadkę patrzą miliony a stres robi swoje. Na całe szczęście media to świat silnych osobowości, dlatego większość z dziennikarek, których wpadki zaprezentujemy w dalszej części materiału, dzielnie powróciła do gry, traktując to co miało miejsce, jako "bagaż cennych doświadczeń", w końcu każdy z nas uczy się na własnych błędach.

Pamiętacie prezenterkę, która w bardzo pokrętny sposób starała się nam wyjaśnić w TVP3 w programie na żywo, jakie są potencjalne przyczyny wykolejania się pociągu towarowego? Widzieliście największą wpadkę Magdaleny Mołek czy Hanny Lis? Słyszeliście o Żenis Żoplę? Wiedzieliście, że relacja o plantacji marihuany w Kanadzie może mieć równie rozweselające właściwości co sama roślina... O swoich dziennikarskich wpadkach opowie sama Agnieszka Szulim i Katarzyna Dowbor.

Chcecie to zobaczyć i usłyszeć!? No to zaczynamy!

Pamiętacie tę reporterkę?Przypominacie sobie kogo przez przypadek uśmierciła Magdalena Mołek?Wpadka Hanny Lis w Panoramie, która zapomniała posprzątać stanowisko pracy przed wejściem na wizję:
Wpadka prezenterki programu "Wydarzenia. Fakty. Ludzie.":Odpowiedni strój to podstawa, o czym zapomniało się bohaterce tego materiału:
Wpadka polskiej prezenterki radiowej, która usiłowała nam wmówić, że Janis Joplin wymawia się nieco po francusku:

Katarzyna Dowbor opowiada o swoich trudnych początkach:

Agnieszka Szulim wyznaje jaka zdarzyła jej się wpadka podczas nagrania programu:

BONUS DLA ŚMIAŁKÓW
Źródło: MilionKobiet.pl.
Foto: YouTube/Wikipedia


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 30.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
aadil
Its the most entertaining game that i have played and all should try this game for the enjoymenthttp:// http://robloxfreerobuxgenerator.com/ if you still don't think us, you could constantly inspect our roblox hack with any software you desire.
Dodano: 2018-06-19 11:46:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
i "klaif" nie "klif" ... clive davis (nie cliff)
Dodano: 2014-05-31 23:00:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
najlepszy byl o marihuanie i niedzwiedziach ale sie usmialam,dobre
Dodano: 2014-05-31 17:57:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
przy bonusie się popłakałam ze śmiechu :D
Dodano: 2014-05-31 14:29:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×