Naomi Watts jako księżna Diana

Zaliczana do grona najwybitniejszych Brytyjczyków, księżna Diana na długo pozostanie w naszych sercach. Pod koniec wakacji ukaże się biograficzny film o Dianie, z Naomi Watts w roli głównej. Myślicie, że jest podobna?

Naomi Watts jako księżna Diana

Naomi Watts jako księżna DianaNaomi Watts na fali. Do kin wchodzi niedługo film z nią w roli głównej "Idealne matki", a już po wakacjach będziemy mogły podziwiać piękną Naomi w biograficznej produkcji o księżnej Walii, Dianie.

Co tu dużo mówić, historię słynnej księżnej zna każda z nas. Diana wywodziła się z brytyjskiej rodziny arystokratycznej. Osobą publiczną stała się w 1980 roku, kiedy to media spekulowały o jej potencjalnym małżeństwie z księciem Karolem, synem królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II i księcia Edynburga, Filipa. Do ślubu faktycznie doszło już rok później, ale małżeństwo przetrwało tylko do 1996 roku.

Diana znana była przede wszystkim ze swojej działalności charytatywnej. Postrzegana była jako osoba o dobrym, ciepłym sercu i niesamowitym wyczuciu stylu. Zamiłowanie do mody przyniosło jej przydomki "księżnej ludu" i "ikony stylu".

Księżna zginęła w tragicznym wypadku samochodowym pod koniec sierpnia 1996 roku w Paryżu. Kierowca samochodu uciekał ponoć przed zainteresowaniem mediów próbując przewieźć Dianę z hotelu Ritz do jej apartamentu. Rozbili się w paryskim tunelu Alma. Data premiery filmu ustawiona jest w rocznicę śmierci księżnej, na 29 sierpnia. Na premierę polską będziemy musiały jednak poczekać, aż do 20 września. Wybierzecie się do kina?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Wtorek 18.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
grazynkaszapolowska
juz nie mogę się doczekać!
Dodano: 2013-06-20 15:18:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×