Natalia Kukulska walczy w "Bitwie na głosy"!

5 lutego odbędzie się w Warszawie casting do drużyny wokalnej II edycji muzycznego show "Bitwa na głosy". Zespół wokalny skompletuje Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska

Jeśli masz talent wokalny, to koniecznie musisz przyjść na ten casting. Zgodnie z jego koncepcją, zdolni wokaliści, amatorzy oraz zawodowcy, pod kierunkiem Natalii Kukulskiej, będą reprezentować Warszawę. Natalia Kukulska jest związana ze stolicą i dlatego właśnie tutaj odbędzie się jej casting. Od najmłodszych lat występowała na scenie i teraz swoją wiedzą oraz doświadczeniem podzieli się z uzdolnionymi wokalnie ludźmi.

Kogo Natalia widzi w swoim 16-osobowym zespole? "Szukam świeżości i różnorodności. Nie będę skupiać się na ludziach śpiewających tylko w jednym stylu. Chcę by moja grupa składała się z oryginalnych osobowości. Chociaż najważniejsze jest, abyśmy stworzyli wspólny muzyczny organizm. Najbardziej cieszę się na pracę z ludźmi, których talent i muzykalność z całą pewnością będą mnie inspirowały".

Casting rozpocznie się o godz. 9.00 siedzibie Telewizji Polskiej, przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. Wszyscy chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne, przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.

Już na początku marca br. osiem skompletowanych w trakcie przesłuchań grup wokalnych z różnych miast, pod przewodnictwem gwiazd muzycznych, stoczy zaciętą "Bitwę na głosy" o wielką nagrodę dla swoich miejscowości.

Źródło i foto: Mat: prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 27.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×