Natalia Siwiec mówi o kryzysie w swoim związku

Piękna i rozpoznawalna Natalia Siwiec od kilku lat jest w związku z jednym mężczyzną. Czy zdarzył im się kryzys? Oczywiście! Zobaczcie, co o przyczynach zachwiania ich związku mówi sama celebrytka.

Natalia Siwiec mówi o kryzysie w swoim związku

Natalia Siwiec mówi o kryzysie w swoim związku


Natalia Siwiec jest znana większości Polaków, a swą popularność zawdzięcza idealnemu wyglądowi. To właśnie ona została Miss Euro 2012, jednak niewiele osób wie, że już w 2005 roku zdobyła tytuł Miss Bikini Of China Gate oraz Miss Photo.

W 2010 roku Natalia Siwiec wyszła za mąż za swojego partnera, z którym była od 10 lat, a ślub odbył się w Las Vegas. Do tej pory niewiele wiemy o Mariuszu Raduszewskim, lecz jego postać na pewno przybliży nam show "Enjoy the view", w którym to będziemy śledzić losy tej pary.

Związkowi z kobietą o tak idealnym wyglądzie na pewno towarzyszy zazdrość, a od tego do kryzysu niedaleka droga, lecz okazuje się, że przyczyną zachwiania związku Mariusza i Natalii było coś innego. Jesteście ciekawi co? Otóż, jak sama celebrytka wyznaje, bardzo ją zmienił pobyt w Indiach: W Indiach pracowałam bardzo dużo, ale miałam też sporo czasu na poznawanie tego kraju w samotności. Rozmawiałam z ludźmi mądrzejszymi ode mnie. To sprawiło, że miałam mnóstwo ekstremalnych przemyśleń. Zupełnie zmieniłam postrzeganie świata. To nie spodobało się mojemu mężowi - powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Co najbardziej irytowało Natalię? "Mariusz chciał jeździć ze mną wszędzie, a ja nie godziłam się na to, miałam swoje plany. Każdy musi sam odnaleźć własną drogę. Ja już zrozumiałam, że moja jest inna. Zawsze jesteśmy wobec siebie otwarci i mówimy, co nam się nie podoba, więc powiedziałam, że może będzie lepiej, jak się rozstaniemy".

Zobaczcie wywiad z Natalią, w którym opowiada o swoim kryzysie w związku:

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF


Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 04.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
"Rozmawiałam z ludźmi mądrzejszymi ode mnie." - i po to aż do Indii musiała jechać? dobre..akurat mądrzejszego od niej znaleźć to nie jest sztuka. A cała akcja z rostaniem jest tylko szumem medialnym na potrzeby show i by "cokolwiek o niej gadano"
Dodano: 2014-02-07 10:47:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
TANIA KUUU****WA ! WYROBIŁA SOBIE WIZERUNEK JEGO KOSZTEM,A TERAZ WON CH** NIE JESTES MI POTRZEBNY ! NA STOS !!
Dodano: 2014-02-05 22:09:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×