Nicole Scherzinger planuje ślub?

Nicole Scherzinger, niegdyś piosenkarka Pussycat Dolls, coraz poważniej myśli o sformalizowaniu swojego związku z kierowcą wyścigowym - Lewisem Hamiltonem. Czy szykuje się kolejne, huczne wesele?

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger planuje ślub?

Nicole Scherzinger zaskoczyła nas trochę ostatnio. W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiej Marie Claire, Nicole powiedziała, że chce poślubić swojego chłopaka, kierowcę Formuły 1, Lewisa Hamiltona. Jest to zaskoczenie, ponieważ para ma za sobą wzloty i upadki. Nicole, która jest starsza od Lewisa o siedem lat powiedziała jednak, że ona i Lewis są dla siebie stworzeni i zawsze się wspierają. Gwiazda rozważa nawet zamrożenie swoich jajeczek na wypadek,gdyby zechciała mieć w przyszłości z Lewisem dzieci.

Kliknij i dowiedz się dlaczego Nicole cierpiała na bulimię?

Gwiazda stwierdziła,że kiedy już będzie mamą to będzie starała się poświęcić cały swój czas dziecku i nie będzie korzystać z pomocy opiekunki. Gwiazda przyznała również, że jest bardzo rodzinna i czas spędzony z ukochanym jest dla niej najważniejszy. "Zamierzam opiekować się moim mężczyzną, dorastałam w domu, w którym moja mama zajmuje się moim ojcem - gotuje, sprząta, robi dosłownie wszystko i ja również jestem taką kobietą", powiedziała gwiazda.

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger planuje ślub?

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger planuje ślub?

Kliknij i zobacz Nicole na gali Cosmopolitan!


osbourne-301-R1.jpg
Opracowanie: Bogumiła Grassmann

Źródło: The Sun

Foto: FameFlynetDodał(a): Bogumiła Grassmann , Piątek 09.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×