NIEWYJAŚNIONE ZAGINIĘCIE I OPUSZCZONY DOM... Poznaj jedną z ciekawszych nowości książkowych

Poznaj nową powieść napisaną przez mistrzynię thrillera psychologicznego - Mary Kubicę!

Kobieta znikad_mainmian.jpg

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się niedawno powieść „Kobieta znikąd” autorstwa Mary Kubicy. To opowieść o tajemniczej kobiecie, która pojawia się w pewnym miasteczku i budzi niepokój jego mieszkańców. 

Zaginiona kobieta, sensacyjna wiadomość, zaskakujące zwroty akcji. Kubica perfekcyjnie buduje napięcie.

BuzzfeedO książce

Pewnego dnia Esther Vaughan znika bez śladu. Współlokatorka odnajduje w jej rzeczach niepokojące listy, pełne miłosnych wyznań i jawnych pogróżek. Jeżeli napisała je Esther, to cierpi na poważne zaburzenia i może być niebezpieczna.

Tego samego dnia w pewnym miasteczku pojawia się tajemnicza kobieta. Nikt nie wie, jak naprawdę się nazywa ani skąd pochodzi. Gdy zamieszkała w ponurym, zrujnowanym domu, stało się jasne, że szuka kryjówki. Kogo się boi? Przed kim ucieka? A może to nie ona jest ofiarą, tylko cierpliwie czeka, aż ktoś wpadnie w zastawioną przez nią pułapkę?


O autorce

Mary Kubica to amerykańska powieściopisarka. Jej pierwsza powieść „Grzeczna dziewczynka”, podobnie zresztą, jak kolejna „Zajmę się Tobą”, znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. Ukończyła historię i literaturę amerykańską na Miami University in Oxford, w Ohio. Na świecie zdobyła sławę jako autorka thrillerów psychologicznych. Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 08.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×