Niezwykła sesja zdjęciowa przyszłych mam - Zobaczcie i oceńcie sami

Pewien fotograf z Florydy zrobił piękną i niezwykłą sesję zdjęciową kobietom w zaawansowanej ciąży. Zobaczcie sami jakie są efekty jego pracy.

sesja zdjęciowa w basenie.jpg

Niezwykła sesja zdjęciowa przyszłych mam - Zobaczcie i oceńcie sami

Ciąża to niezwykły czas. Coraz częściej przyszłe mamy decydują się uwiecznić moment, gdy noszą pod sercem przyszłe dziecko. Dlatego coraz częściej udają się na profesjonalne sesje zdjęciowe, by uwiecznić ten czas i później wracać do okresu ciąży wspomnieniami patrząc na piękne zdjęcia.

Fotografów zajmujących się takimi sesjami jest coraz więcej, a ich pomysłowość jest wielka, w końcu ludzką kreatywność ogranicza tylko wyobraźnia. Dlatego z pewnością widzieliście już nie jedną sesję ciężarnej kobiety, która poruszyła wasze serce. Może same byłyście bohaterkami jednej z nich?

Zobacz też: RODZIĆ RAZEM, CZY OSOBNO? 

W Internecie bardzo popularne są zdjęcia zrobione kobietom w błogosławionym stanie w dość nietypowej mimo wszystko aranżacji. Cała sesja odbyła się bowiem w... basenie! Tak, jest to nie tyle nietypowe miejsce dla kobiet w ciąży, a bardziej chyba jednak dla fotografów.

 

Ostatnimi czasy dziedzina, jaką jest fotografia, mono się rozwija i coraz więcej osób chce się w nią angażować nie tylko jako w dodatkowe hobby, ale jako sposób na życie. Jeśli coś robi się z wielką pasją wychodzą z tego zazwyczaj naprawę niesamowite rzeczy. Tak było właśnie w tym przypadku.

Zobacz też: NIEZWYKŁE RESTAURACJE Z CAŁEGO ŚWIATA 

To bardzo dobrze, że technika poszła do przodu na tyle, by móc robić zdjęcia w wodzie, bo efekty sesji zrobionej przez fotografa z Florydy, Adama Oprisa, zapierają dech w piersiach. 

Z pewnością każda przyszła mama chciałaby być bohaterką tak pięknej i niezwykłej sesji. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami efekty pracy modelek i fotografa.

sesja zdjęciowa w basenie.jpg

sesja_ciężarnej2.jpg

sesja_ciężarnej5.jpg

sesja_ciężarnej3.jpg

sesja_ciężarnej4.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: www.adamoprisphoto.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 03.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×