Night Of The Proms - spotkanie klasyki z POP-em

Tego jeszcze w Polsce nie było! Night Of The Proms to jedna z największych imprez halowych na świecie, łączących POP z muzyką klasyczną. To zupełnie nowa jakość. Mistrzowska!

Night Of The Proms - spotkanie klasyki z POP-em

Night Of The Proms - spotkanie klasyki z POP-em

Polska scena muzyczna i festiwalowa prężnie się rozwija na przestrzeni ostatnich lat, regularnie pojawiają się nowe festiwale a artyści zdecydowanie mają co robić. Grono wyrafinowanych polskich słuchaczy, muzycznych zapaleńców i melomanów rośnie w siłę, nasza publiczność zaskakuje żywiołowością i spontanicznością, owocującą niepowtarzalnym klimatem podczas koncertów. Zagraniczni artyści z chęcią do nas powracają i nie mogą wyjść z zdziwienia, że nie było ich u nas do tej pory. Tę samą uzależniającą relację przewidujemy w przypadku Night Of The Proms.

W Polsce to nowość. Wydarzenie znane jest szerokiemu gronu słuchaczy na całym świecie, do tej pory muzyczne uczty Night Of The Proms, odbywały się w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy oraz Dania. Regularnie Night of the Proms gości także we Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii oraz w Luksemburgu.

W czym tkwi niepowtarzalność i wyjątkowość owego wydarzenia? Night Of The Proms to połączenie muzyki popowej z klasyczną. Dobrze znani nam artyści, śpiewają największe swoje utwory przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Oprawa muzyczna najwyższych lotów potęguje intensywność muzycznych doświadczeń.

Night Of The Proms gości największe nazwiska branży muzycznej, takie jak: Sting, Andrea Bocelli, Status Quo, Art Gartfunkel, James Brown, Meat Loaf, Joe Cocker, Simple Minds, Macy Gray, Safri Duo, Seal, czy Mick Hucknall.

Pierwszy koncert w Polsce  odbędzie się już 22 marca 2014 roku w hali Atlas Arena w Łodzi. Z zagranicznych gwiazd na scenie zobaczymy m.in. Amy Macdonald, OMD, John Miles i Le Div4S. Do projektu dołączyli również polscy artyści, główną gwiazdą została Natalia Kukulska, która ochoczo podejmuje tego typu wyzwania muzyczne. Wystąpi również Mateusz Ziółko, finalista I Edycji "Mam talent!", laureat III Edycji "The Voice of Poland".

13 lutego 2014 roku odbyła się konferencja prasowa poświęcona temu wydarzeniu. Obejrzyjcie aby poczuć przedsmak Night Of The Proms!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTube


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 18.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×