"Normalna" Miley Cyrus kusi w nowej sesji. Zobacz zdjęcia!

Czy kolejna zmiana wizerunku zwiastuje ślub z Liamem?

Untitled collagemiammain.jpg

Miley Cyrus, pomimo młodego wieku - niecałych 25 lat życia, przeszła już naprawdę długą medialną drogę. Od słodkiej idolki nastolatek, po największą skandalistkę Ameryki. Obecnie Cyrus promuje swoje dwa nowe single - Malibu i Inspired zwiastujące jej nowy album, na premierę którego czekają jej fani. 

W ramach promocji gwiazda prezentuje tym razem nieco spokojniejszy i bardziej kobiecy wizerunek niż w erze albumu "Bangerz". Cyrus zeszła się także ze swoim narzeczonym - aktorem Liamem Hemsworthem, z którym rozstała się w 2013 roku. Czy to powrót do pierwszej miłości wpłynął tak na zmianę wokalistki, czy może po prostu to nowa strategia marketingowa? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że coraz częściej plotkuje się o tym, że Cyrus weźmie niedługo ślub z Liamem, z którym oficjalnie zaręczyła się po raz pierwszy już w 2012 roku. 

Tymczasem jednak Miley promuje swój nowy wizerunek na okładce amerykańskiego Cosmopolitana. Sesja na potrzeby numeru została wykonana w domu na wsi w jej rodzinnym Nashville. Na zdjęciach widzimy, jak Miley wciela się w rolę seksownej dziewczyny z sąsiedztwa.

Zobacz, jak obecnie wygląda Miley Cyrus

Czy ta zmiana wizerunku, oprócz płyty, rzeczywiście zwiastuje też rychły ślub narzeczonych? 

mileyadmphotos797582.jpg

 Miley Cyrus i Liam Hemsworth 

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram, Starstock  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 04.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×