Nowa odsłona przygód Bonda - znamy szczegóły

Na porcję nowych przygód Jamesa Bonda czeka wielu panów, ale też i pań. Zobaczcie, kto je wyreżyseruje i kogo zobaczymy w obsadzie.

Nowa odsłona przygód Bonda - znamy szczegóły

Nowa odsłona przygód Bonda - znamy szczegóły


Na tę wiadomość czekały miliony - będzie kolejna część przygód Jamesa Bonda! Wyreżyseruje ją Sam Mendes. Ogłoszenie szczegółów produkcji odbyło się w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Buckinghamshire.

Nowa część będzie nosiła nazwę Spectre, która nie jest przypadkowa, ponieważ tak właśnie nazywała się organizacja terrorystyczna, z którą Bond zmagał się w poprzednich produkcjach.

W tytułową postać po raz czwarty wcieli się niezwykle męski Daniel Craig, a role pięknych kobiet przypadły Monice Belucci oraz Lei Seydoux. Czarny charakter zagra Christoph Waltz.

Jednak czym by były przygody Jamesa Bonda bez jego samochodu, którym ściga przeciwników? Tym razem będzie to fantastyczny Aston Martin DB10.

Film ma zagościć w kinach już w październiku przyszłego roku. Nie możemy się doczekać, a Wy?Dla tych wszystkich, którzy jednak nie przepadają za kinem akcji, mamy inne propozycje
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 05.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×