Nowa piosenka z soundtracku "50 twarzy Greya" trafiła do sieci!

Kto nie może się doczekać tej premiery? Oto jak producenci po raz kolejny podkręcają atmosferę. Posłuchajcie piosenki, która znalazła się w soundtracku produkcji.

50 twarzy Greya

Emocje wzrastają praktycznie z każdym dniem. Premiera "50 twarzy Greya" już w walentynki. Jak donoszą media, bilety na pierwsze seanse są już prawie rozsprzedane. To prawdziwy fenomen nie tylko na rynku książek, ale też filmów!

Dakota Johanson i Jamie Dornan mają ciężkie zadanie, aby spodobać się tak szerokiemu gronu odbiorców, które ma wielkie oczekiwania co do ekranizacji kultowej powieści. Producenci filmu od dawna podkręcają temperaturę oczekiwania prezentując coraz nowsze trailery, w których jest naprawdę gorąco. Zapowiada się ciekawie.

Jednak trailery to nie wszystko. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego też w ostatnich tygodniach ujawnione zostają kolejne piosenki, które znalazły się w soundtracku filmu. Jednym z nich jest utwór Sii "Salted Wound", który właśnie trafił do sieci. TUTAJ znajdziecie pozostałe utwory, które do tej pory ujrzały światło dzienne.Posłuchajcie:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 29.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×