Nowa płyta Dawida Kwiatkowskiego pokryła się platyną

Ten młody wokalista zdaje się być prawdziwym fenomenem. Jego płyta na dwa tygodnie przed premierą stała się platynowa! Sprawdźcie, jak ten fakt komentuje sam zainteresowany i co mówi o swoich obecnych sukcesach.

Płyta Dawida Kwiatkowskiego pokryła się platyną przed premierą

Nowa płyta Dawida Kwiatkowskiego pokryła się platyną


Rok temu Dawid Kwiatkowski wydał płytę "9893", która 3 tygodnie przed premierą okryła się złotem, co było pierwszym takim wyczynem w Polsce. Teraz jednak muzyk odniósł jeszcze większy sukces - jego najnowsza płyta na 3 tyg. przed premierą pokryła się platyną! Krążek nosi tytuł "Pop&Roll" i będzie zawierał 12 nowych utworów, a promuje go już dobrze znany singiel "Jak to?".

Właśnie dowiedziałem się, że płyta, która wychodzi 19 listopada, okryła się platyną, czyli sprzedało się 30 tys. sztuk dwa tygodnie przed premierą. Jestem po prostu w szoku – mówi Dawid Kwiatkowski w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Młody wokalista tymczasem szykuje się do wyjazdu do Glasgow na Galę MTV EMA 2014, gdzie powalczy o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego. Po 7 tygodniach głosowań Dawid znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych artystów, a o miejsce na podium będzie rywalizował m.in. z grupą One Direction. Polski wokalista przyznaje, że nie słucha muzyki brytyjsko-irlandzkiego boysbandu, ale ma nadzieję na spotkanie z jego członkami.

Wiem, że są fajnym zespołem, dużo osób kręci ich muzyka, nie słucham jej, nie miałem okazji. Słyszałem te hity, ogólnie bardzo chłopaków lubię. One Direction nie wpisało ostatnio do swojej trasy koncertowej Polski, jeszcze nigdy tu nie byli. Obiecałem więc polskim fanom, że nagram pozdrowienia dla nich, jeśli mi się uda, jeśli mnie dopuszczą, takiego małego Dawida. do One Direction – mówi Dawid Kwiatkowski.

Muzyk nie ma natomiast wątpliwości, że podczas Gali MTV EMA 9 listopada spotka się ze swoją idolką Beyoncé.

Obecność Beyoncé onieśmiela mnie do tego stopnia, że nie wiem, co mam powiedzieć. Będziemy siedzieć bardzo blisko, bo wszyscy nominowani siedzą w jednym miejscu. Jak zobaczę ją gdzieś siedzącą. to oszaleję i nie wiem, co powiem, naprawdę – mówi Dawid Kwiatkowski.

Co jeszcze o swojej karierze mówi Dawid Kwiatkowski? Sprawdźcie tutaj:Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 06.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nowa płyta dawida Miłego słuchania :)
u6u.pl/ZcXXd
Dodano: 2014-11-20 19:42:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×