Nowy teledysk Masłowskiej - "Tęcza"

Dorota Masłowska lubi szokować swoją twórczością. Zobaczcie, jak się prezentuje oraz o czym opowiada jej najnowszy teledysk.

Nowy teledysk Masłowskiej - "Tęcza"

Nowy teledysk Masłowskiej - "Tęcza"

Mister D. to pseudonim artystyczny pisarki, pod którym wydała kolejne nagranie. Jak możemy się spodziewać, to nie jest zwykły teledysk. Klip jest w stylu surrealistycznego hip hopowego materiału, na którym widzimy rapującą Masłowską, tancerzy w dresach w barwach polskiej flagi, a także Michała Piróga, który np. liże penisa na patyku, który jest w kolorach tęczy.

Nie trudno się domyślić, że zarówno tematyka, jak i data premiery teledysku nie jest przypadkowa - 11. listopada.

Reprezentujemy różne środowiska i dziedziny, ale łączy nas ta sprawa. Piosenkę napisałam, kiedy media kolejny raz doniosły, że ktoś podpalił Tęczę na Placu Zbawiciela." - mówi Masłowska - "Ten rytuał jej palenia jest bardzo wymowny: ma w sobie coś i z wielkiego grilla, i z wielkiego stosu. Ale pod całą groteską jest to akt nienawiści, która staje się naszym chlebem powszednim. Ta piosenka jest o tym, że źle gdy na sztandar tej nienawiści wciągany jest Bóg i Polska. Stąd data premiery." - napisała Dorota Masłowska pod teledyskiem.

Zapewne wiele z Was pamięta również oryginalny teledysk z udziałem Anji Rubik, o którym informacje znajdziecie TUTAJ.Tymczasem zobaczcie klip "Tęcza":

Źródło: MilionKobiet.pl/ YouTube
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 12.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
czyim ona jest dzieckiem ze ja tak promuja w mediach ciagle OO
Dodano: 2014-12-11 20:04:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×