"Obudzić szczęście"

W jaki sposób odnaleźć w sobie siłę do walki, kiedy cały nasz świat stanął na głowie? Poznajcie historię silnej kobiety, która podjęła to wyzwanie i... Zresztą przeczytajcie sami!

Czym jest szczęście? Każda z nas interpretuje je na swój sposób. Niektóre z nas odnajdują je w rodzinie, dzieciach, kochającym mężu, dla jeszcze innych szczęściem jest spełnienie w pracy, sukces zawodowy czy bogactwo. Niestety wiele z nas nie potrafi "obudzić" swojego szczęścia. Okazuje się, że czasami trzeba doświadczyć w życiu wiele bólu i cierpienia, aby nauczyć się je dostrzegać i cieszyć się nim.

Obudzić szczęście

Na łamach książki Susan Wiggs poznajemy historię bohaterki, która stara się chwytać garściami swoje szczęście, tak często ulotne. Czytelniczka może w postaci głównej bohaterki odnaleźć siebie i nauczyć się, że o prawdziwe zadowolenie z życia warto jest walczyć. Nie możemy rezygnować ze szczęścia, ponieważ to ono nadaje sens całemu naszemu życiu. Sprawia, że świat i otaczający nas ludzie wydają się lepsi, milsi, bardziej optymistyczni. Nie powinnyśmy się wstydzić zakładania "różowych okularów" na oczy, ponieważ bycie zwariowaną optymistką jest znacznie lepsze, niż nieustanne zamartwianie się.

Najważniejszym przesłaniem książki jest to, aby każda z nas wytrwale dążyła do odnalezienia swojego miejsca na ziemi. Nie powinnyśmy zrażać się drobnymi niepowodzeniami, ponieważ tylko dzięki nim będziemy w stanie w pełni docenić szczęście, które nas spotyka. Dzięki tej książce przeniesiecie się w świat najskrytszych marzeń, gorących uczuć oraz trudnych życiowych wyborów. Niech będzie dla Was życiowym poradnikiem, z którego nie bójcie się czerpać pełnymi garściami.

Książkę polecamy wszystkim kobietom, które chciałby odnaleźć swoje upragnione szczęście i na nowo zacząć cieszyć się życiem. Naprawdę warto!Dodał(a): Redakcja , Środa 18.05.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×