Odchudzona Kim na randce z Kanye

Celebrytka chwali się nową, niższą wagą!

kim.jpg

Obie ciąże Kim Kardashian były dla niej chyba najcięższymi momentami w życiu. Za każdym razem celebrytka publicznie narzekała bowiem, że nie dość, że podczas stanu błogosławionego wyjątkowo źle się czuła, to jeszcze znacząco przytyła. 


Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej ciąży, pomimo dodatkowych kilogramów i złego samopoczucia, 36-letnia obecnie Kim bardzo starała się jednak, by zawsze wyglądać jak najlepiej, a nadprogramowe kilogramy tuszowała obszernymi płaszczami, które zyskały już w mediach miano wyznacznika jej "ciążowego stylu". Zawsze też, nawet w zaawansowanym stadium ciąży, można było zobaczyć ją na odciążających optycznie jej sylwetkę, szpilkach. 


Obecnie, już po urodzeniu małego Sainta, Kim chwali się, że dzięki diecie i intensywnym ćwiczeniom, waży teraz jedynie 60 kg, a jej talia mierzy... 66 centymetrów. Osoby z otoczenia celebrytki twierdzą natomiast, że uzyskane kształty Kim są wspomagane zabiegami chirurgii estetycznej. 


Tak, znacznie odchudzona celebrytka, prezentowała się wczoraj w Nowym Jorku, podczas niedzielnego spaceru z mężem - Kanye Westem. 

kim1.jpg

kim2.jpg

kim3.jpg

 Co sądzisz o wyznaniach Kim dotyczących jej wagi? Co myślisz o jej sylwetce? 

 zdjęcie: FameFlynet

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 06.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×