Okładkę płyty Lovelot przygotował Forin!

Pierwszy album zespołu Lovelot ''Epilog'' pojawi się w sklepach już 15 lutego nakładem labelu Spółdzielnia Records, na krążku znajdzie się 13 utworów inspirowanych muzyką lat 60., starym brytyjskim punkiem czy klimatami mod revival. Jak autorzy zapewniają płyta będzie bezkompromisowa, szczera, odważna, brzmiąca mocno i naturalnie.

lovelot_1.jpg

Okładkę płyty Lovelot przygotował Forin!


Okładkę nowej płyty Lovelot przygotował Forin - grafik wywodzący się ze sztuki graffiti, kojarzony do tej pory głównie z rapowymi albumami, autor okładek między innymi "Radia Pezet" czy Projektu Parias. O współpracy z zespołem Lovelot mówi: To będzie Ich debiutancki album, są pełni energii i chęci realizowania moich nawet najbardziej dziwnych pomysłów. To lubię. I to, że to nie rap w sumie także.

Zespoł Lovelot został założony w Warszawie w 2011 roku z inicjatywy Maćka Mroczka, basisty punkowej grupy The Lunatics, Kuby Ganczewskiego - gitarzysty znanego z formacji The Bunglers i Kuby Kujałowicza- perkusisty mającego na koncie granie m.in. w The Kuflers, Obibox i 22pm. 
Co oznacza Lovelot? Nazwa pochodzi z komiksu o Tytusie Romku i A'tomku. Każdy z członków zespołu czytał komiksy o Tytusie będąc dzieciakiem i kilka lat później zamarzył o graniu w zespole. Ta nazwa kojarzy się z gówniarską energią i entuzjazmem, jaki trzeba mieć żeby grać rock'n'rolla i z wieczną młodością, którą to granie zapewnia.

Zobaczcie pierwszy klip promujący "Epilog": 
Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 23.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×