Ola Szwed została mamą!

Kolejna gwiazda dołączyła do grona mam. Sprawdźcie szczegóły.

Ola-Szwed

Aktorka długo ukrywała swój brzuszek, lecz kiedy okazało się, że jest w ciąży, nie cichły podziwy nad jej urodą. Aleksandra Szwed pojawiała się na wydarzeniach medialnych, choć nie tak często jak np. Katarzyna Zielińska czy Ola Kisio, które również urodziły w tym roku. Gwiazda prezentowała się niezwykle kobieco, odsłaniała swoje długie, zgrabne nogi, ale też umiejętnie zakrywała swój brzuszek, którego i tak w pewnym momencie nie dało się nie zauważyć.

Ola Szwed w ostatni piątek doczekała się przyjścia na świat syna! Ponoć malec jest śliczny i zdrowy, lecz co do jego imienia, decyzja jeszcze nie została podjęta. Aktorka na razie chce się nacieszyć macierzyństwem i nie planuje szybkiego powrotu do pracy, ale kto wie?

Ten rok zapowiada się naprawdę ciekawie, jeżeli chodzi o przyjście na świat dzieci gwiazd. Przypominamy, że z niecierpliwością oczekujemy porodu m.in. Anny Wendzikowskiej, Keiry Knightley, a także księżnej Kate. Czy jeszcze jakieś gwiazdy wezmą przykład ze swoich koleżanek i też niebawem zobaczymy je z brzuszkami?Zobaczcie, jak Ola Szwed prezentowała się w ciąży

ola-szwed

ola-szwed

ola-szwed


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 19.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×