Otyłe kobiety tańczą w spektaklu

Niezwykły pokaz tanecznych umiejętności osób otyłych można oglądać w spektaklu "Nic do stracenia". Zapoznajcie się ze szczegółami.

glowne.jpg

To nie żart. Wykopy, piruety, to nie są figury zarezerwowane tylko dla osób o nienagannym ciele. Celem spektaklu "Nic do stracenia" jest właśnie demonstracja tego, że nawet z nadwagą, nasze ciało jest zdolne do niezwykłych ruchów.

Scenariusz tanecznego show stworzyła Kate Champion oraz Kelli Jean Drinkwater (producentka filmów i aktywistka), która zajmuje się ruchami ciała osób z nadwagą. Nic zatem dziwnego, że chętnie przyjęła propozycję stworzenia tego show. Już od samego początku, czyli rozpoczęcia poszukiwania otyłych tancerek, z niecierpliwością czekano na efekt końcowy prac. Największą ciekawość wzbudzało oczywiście to, czy "grube tancerki" wytrzymają taki wysiłek fizyczny.

Na pozytywne reakcje odbiorców oraz zainteresowanie zagranicznych mediów nie trzeba było długo czekać. Międzynarodowa prasa m.in. z Londynu mocno zaciekawiła się projektem. Portale internetowe określają ten spektakl jako rzucenie wyzwania dotychczas przyjętym standardom piękna. Reporterzy twierdzą, że jest to projekt o grubych i tańczących ludziach, którzy jednocześnie czerpią z tego niebywałą radość.

Ten australijski spektakl o nazwie "Nothing to Lose" miał już swoją premierę w styczniu, ale większej ilości widzów będzie dane go obejrzeć od 11. marca.

Zobaczcie zapowiedź "Nic do stracenia":
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Sydney Festival
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 10.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×