Paczka w RUCHu!

Poznajcie nową usługę, która pozwoli Wam szybko i wygodnie odebrać swoje przesyłki!

zdj gl mk.jpg

Można spokojnie powiedzieć, że od jakiegoś czasu mamy modę na bycie online, szczególnie wśród młodych. Wszystkie badania jednoznacznie pokazują, że coraz bardziej kochamy zakupy w internecie.  Jak grzyby po deszczu powstają kolejne sklepy internetowe, a coraz większą popularnością cieszą się te z kosmetykami, czy ubraniami, także młodych polskich projektantów.

Częściej też koleżanki zamiast umówić się na zakupy w galerii, siadają przy kawie i wspólnie oglądają produkty na swoich smartfonach. To samo dotyczy odbierania przesyłek, ponieważ sklepy dbając o swoich klientów proponują różne formy dostawy, a to sprawia, że zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne.

Coraz większą popularnością wśród klientów cieszy się usługa Paczka w RUCHu, dzięki której można szybko i wygodnie odbierać swoje przesyłki. Paczka czeka sobie cierpliwie w kiosku, aż ktoś się po nią zgłosi i poda kod odbioru z otrzymanego wcześniej SMSa. Nie trzeba tracić czasu umawiając się i czekając na kuriera, czy stojąc w kolejkach. Bo kto nie mija w ciągu dnia chociaż jednego kiosku RUCHu?

Wystarczy wybrać ten, koło którego przechodzi się najczęściej i odebrać paczkę  w godzinach otwarcia kiosku, czyli od świtu do wieczora. Wygodne i proste. Do tego warto sprawdzić, czy sklep internetowy ma uruchomioną opcję zwracania zakupów, bo RUCH taką możliwość udostępnia. Co ważne, oddać zakupy można w dowolnym kiosku, nie tylko w tym, w którym się je odebrało.

I tak, gdy odbierzemy jakieś zamówienie, na przykład w dniu wyjazdu na 14 dniowy urlop i po kilku dniach chcemy je oddać, możemy to zrobić w każdym z ponad 2 tysięcy punktów w całym kraju.

Paczkę w RUCHu można też wykorzystać, żeby zrobić prezent-niespodziankę komuś, kogo nazwiska nie znamy. Wystarczy wskazać kiosk, do którego nasza niespodzianka ma być dostarczona, podać numer osoby dla której ma być przesyłka i zostawić w dowolnym punkcie sprzedaży sieci RUCH. Skoro tak łatwo można zrobić komuś przyjemność, to czemu nie?

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 25.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Tosia93
Ja lubię być niezależna, dlatego też nie chcę się ograniczać konkretnymi godzinami odbioru paczek. Prowadzę aktywny tryb życia, więc idealnym rozwiązaniem są dla mnie paczkomaty. W https://furgonetka.pl/inpost same możecie zobaczyć, jak korzystne jest to rozwiązanie. Jeśli z tego nie korzystałyście, to na pewno się Wam to spodoba.
Dodano: 2018-03-07 21:26:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×