Pamięć krwi

Pierwsza polska powieść wampiryczna z prawdziwego zdarzenia!

Pamięć krwiMilena, zmęczona pracą dziennikarka, wpada na trop morderstw, do jakich dochodzi w podziemiach Szczecina. Równocześnie dowiaduje się o dziwnym zachowaniu jej byłego chłopaka, Darka. Spotkanie z nim kończy się w łóżku, a pobudka przynosi odkrycie dziwnych obrażeń na ciele. Od tego momentu jej świat ulega zmianie.

Przechodząc transformację w wampira, Milena odkrywa swoje niezwykłe zdolności – może bez obaw poruszać się w słońcu, a srebro i święte symbole nie są dla niej zagrożeniem.

To, co mogło zdawać się błogosławieństwem dla Mileny jako wampira, okazuje się równocześnie jej przekleństwem, ściąga bowiem na nią uwagę innych krwiopijców. Dzieje się tak, gdyż Milena nosi w sobie zagadkę nieśmiertelności – zagadkę krwi.

Izabela Degórska – dziennikarka, która przez 10 lat realizowała reportaże dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych (m.in. "Magazyn Reporterów" TVP2, "Zdrowie" TVN24, "Interwencja" Polsat) oraz współpracowała z prasą i radiem. Wyprodukowała kilka teledysków, pisała dialogi dla telenoweli "Klan", wyreżyserowała film dokumentalny "Azyl dla dzikich ptaków". Zadebiutowała literacko w 2002 roku "Bajką o szczęściu", obecnie jedną z najczęściej wystawianych w Polsce współczesnych sztuk teatralnych dla dzieci. Laureatka konkursów komedio- i dramatopisarskich, autorka opowiadań fantastycznych. W 2008 roku ukazała się "Najwyższa pora na miłość". Mieszka w Szczecinie wraz z mężem i dziećmi.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 29.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
passionfruit
Wow, zapowiada sie ciekawie, chyba kupię.
Dodano: 2011-07-01 06:57:57 Zgłoś nadużycie
jolunia559
Ta 'wampiromania już mnie męczy!
Dodano: 2011-06-29 20:35:18 Zgłoś nadużycie
nick6
Może być ciekawa.Może kupię...? :)
Dodano: 2011-06-29 13:11:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×