Parodia "Szybkich i wściekłych" hitem internetu

Autorem tego nagrania jest polski vloger, Cyber Marian, o którym rozpisują się zagraniczne media. Sprawdźcie dlaczego.

szybcy i wściekli

"Szybcy i wściekli 7" pojawią się w polskich kinach już 10. kwietnia. Zapewne większości osób kojarzą się one z pożegnaniem Paula Walkera, który zginął w wypadku, kiedy to trwały zdjęcia do filmu.

Historia rozpoczyna się około rok po tym, jak grupa Doma i Briana dostaje ułaskawienie i wraca do USA. Bohaterowie starają się żyć jak normalni obywatele, lecz nie są przyzwyczajeni do takiego funkcjonowania. Dom pragnie jeszcze raz spróbować żyć z Letty, a Brian ma problem z dostosowaniem się do życia na przedmieściach i budowaniem relacji z Mią i synem. Tej i Roman za to stawiają na zabawę i podrywają kobiety.

Ich "spokojne" życie jednak nie może trwać długo. Pojawia się brytyjski zabójca, który chce wyrównać rachunki. Rozpoczyna się fala zabójstw. Aby ją zatrzymać, ekipa ponownie musi się zjednoczyć i to jeszcze bardziej niż zwykle. W filmie niezmiennie usłyszymy ryk silników i zobaczymy ulice, które stanowią drugi dom bohaterów.

Film stał się hitem praktycznie jeszcze przed premierą. Ten fakt postanowił wykorzystać znany polski vloger, Cyber Marian, który na co dzień tworzy humorystyczne produkcje. Występuje on w charakterystycznych okularach, swetrze, kalesonach i szelkach. Ostatnio parodiował m.in. "50 twarzy Greya", jednak to właśnie jego najnowsza parodia "Szybkich i wściekłych 7" stała się hitem na Wyspach Brytyjskich. Widzimy w niej dużego fiata, stodoły i tureckie swetry. Materiał obejrzało już ponad 2 mln ludzi!

Zobaczcie, czy mamy czym się chwalić:
Zobaczcie także:Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Środa 08.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×