Paulina Vega - zobaczcie, kim jest Miss Universe 2015

Za nami kolejne "piękne wydarzenie". Wczoraj wybrano Miss Universe 2015. Poznajcie zwyciężczynię.

Paulina-Vega

O tych wyborach wiele się mówiło. Ich finał odbył się w Beverly Hills. W Polsce głośno komentowano to wydarzenia oczywiście ze względu na naszą reprezentantkę, którą była Marcela Chmielowska. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że to właśnie jej uda się zdobyć tegoroczne wyróżnienie, lecz w efekcie końcowym, Miss z Polski nie dostała się nawet do finałowej 16.

Zwycięstwo Pauliny Vegi, czyli reprezentacji Kolumbii jednak było do przywidzenia. Od dawna to właśnie na nią stawiali bukmacherzy. Nie da się ukryć, że zwyciężczyni jest bardzo ładna i na pewno niejednego mężczyznę potrafi oczarować swoim uśmiechem.

Tak naprawdę nowa Miss Universe ma 22 lata i jest studentką biznesu i administracji na Universidad Javeriana w Bogocie. Oprócz edukacji, Paulina Vega od dawna rozwijała swoją karierę także w modelingu. Pierwsze kroki w tej profesji stawiała już w wieku 8 lat!

Oprócz głównej nagrody przyznano także tytuły wicemiss. Powędrowały one do Miss USA Nii Sanchez i Miss Ukrainy Diany Harkushy.Zobaczcie, jak się prezentuje Paulina Vega na swoim Instagramie.COLOMBIA EN MISS UNIVERSO!! #missuniverse #MissUniverse

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Paulina Vega Dieppa (@paulinavegadiep) στις

#MissUniverse #missuniverse COLOMBIA

Une photo publiée par Paulina Vega Dieppa (@paulinavegadiep) le


Calor en Miami!!!!!!

Фото опубликовано Paulina Vega Dieppa (@paulinavegadiep)Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 26.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×