"Pearl Jam Twenty"

Najnowszy album Pearl Jam "Twenty" towarzyszy premierze filmu o tym samym tytule, opowiadającym o powstaniu, wzlotach i upadkach jednej z najważniejszych rockowych kapel ostatnich dekad. Cała płyta na tydzień przed handlową premierą do odsłuchania jest już dzisiaj!

Pearl Jam TwentyW 20-lecie działalności do kin trafia film, a do sklepów muzycznych dwupłytowy album CD z 29 nieznanymi wersjami najważniejszych utworów zespołu – od hitów w wersjach demo ("Nothing As It Seems"), przez pierwsze koncertowe zapisy przyszłych klasyków ("Alive") przez wykonania, które spotkały się z wyraźną niechęcią publiczności (polityczny "Bu$hleaguer") po prawdziwe rarytasy: muzyka filmowa Mike’a McCready’ego czy pierwsza oficjalna publikacja utworu "Mother Love Bone" z wokalem Eddiego Veddera (Eddie zajął miejsce w zespole po śmierci wokalisty MLB).

Cała płyta na tydzień przed handlową premierą do odsłuchania jest już dzisiaj w specjalnym serwisie www.PJ20.Interia.pl przygotowanym z okazji premiery płyty i filmu. Zapraszamy!

Przypominamy:
Płytę PEARL JAM TWENTY (w wersji Eco Style i standardowej) po raz pierwszy kupić będzie można w Multishopach w sieci MULTIKINO przed i po pokazie filmu "Pearl Jam Twenty" 20 września w 15 miastach Polski:

1. Bydgoszcz

2. Gdańsk

3. Gdynia

4. Koszalin

5. Kraków

6. Łódź

7. Poznań SB

8. Radom

9. Rumia

10. Rybnik

11. Szczecin

12. Wawa Złote Tarasy

13. Wawa Ursynów

14. Wrocław Arkady

15. ZabrzeDzień później płyta trafi do oficjalnej sprzedaży.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 14.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×