Penelope Cruz nie sprzeda zdjęć syna

Penelope Cruz, która 1,5 roku temu po raz pierwszy została mamą przyznała, że nie zamierza afiszować się z synem na okładkach kolorowych magazynów. Gwiazda pragnie jak najdłużej zachować swoje dziecko z dala od medialnego zgiełku.

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz przyznała, że urodzenie dziecka było prawdziwą rewolucją w jej życiu i zmieniło ją jako osobę. Hiszpańska aktorka, która ma 20-miesięcznego syna Leonarda z partnerem Javierem Bardemem, twierdzi jednak, że nie pójdzie za przykładem innych gwiazd, które nałogowo publikują zdjęcia swoich dzieci na okładkach kolorowych magazynów.

Zobacz zdjęcia uroczego synka Penelope!

penelope-cruz-leo-bardem-son-R1.jpg

"Jestem temu całkowicie przeciwna. Dzieci to nie torby. Chcę, aby mój syn i moje przyszłe dzieci - jeśli będę je miała, pozostały na tyle anonimowe, na ile to możliwe."

Zobacz: Seksowna mama - Penelope Cruz

To postawa całkiem odmienna od tych reprezentowanych przez większość gwiazd Hollywood, które za sesje okładkowe swoich dzieci zgarniają zawrotne sumy.

"To, że ojciec mojego dziecka i ja mamy taką pracę a nie inną, nie upoważnia nikogo do wkraczania w naszą prywatność." - zastrzegła Penelope.


Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 17.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×