Penelope Cruz odsłoniła swoją gwiazdę

Laureatka Oscara, Penelope Cruz została uhonorowana gwiazdą na hollywoodzkim Walk of Fame. Na ceremonii pojawił się mąż Penelope, aktor Javier Bardem oraz jej przyjaciel Johnny Depp, z którym gra w swoim najnowszym filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", którego premiera wyznaczona jest na maj.

Penelope Cruz odsłoniła swoją gwiazdę

Cruz jest pierwszą hiszpańską aktorką, która otrzymała to wyróżnienie. - Za każdym razem, gdy spojrzę na tę gwiazdę, zobaczę imiona ludzi, którzy pomogli mi zrealizować moje marzenia - powiedziała aktorka.

Dodała też, że gdy w 1994 roku przyjechała do USA, potrafiła powiedzieć po angielsku tylko dwa zdania: "Jak się masz?"oraz "Chcę pracować z Johnnym Deppem". Życzenie to spełniło się 7 lat później, gdy zagrali razem w filmie "Blow".

Penelope debiutowała jako nastolatka, a jej kariera nabrała tempa, gdy zagrała w filmie "Jamon Jamon" wraz z Bardem. Gwiazdą stała się po wystąpieniu w  filmach "Kapitan Corelli" i "Vanilla Sky". Oscara otrzymała za świetną rolę w filmie Woodego Allena "Vicky, Christina, Barcelona", na planie którego ponownie spotkała Javiera i zakochała się w nim z wzajemnością.

Foto: BE&W

Źródło: dailymail.co.ukDodał(a): Redakcja , Poniedziałek 11.04.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×