Pierwszy zwiastun nowego "Bonda" ujrzał światło dzienne!

Już 6 listopada na ekrany kin trafi film z najnowszymi przygodami Bonda. Już dzisiaj zobaczcie jego pierwszy zwiastun.

James+Bond+Spectre

"Spectre" to już 24. film opowiadający o przygodach Jamesa Bonda. Ostatnia produkcja "Skyfall", która ukazała się w 2012 roku, okazała się ogromnym sukcesem. Sporym zainteresowaniem cieszył się także soundtrack z filmu. Po takim odbiorze, zarówno reżyser, Sam Mendes, jak i odtwórca głównej roli, David Craig, po raz kolejny spotkali się na planie zdjęciowym do następnej części filmu o Bondzie.

Szczególnie młodzi widzowie nie wyobrażają sobie innego odtwórcy agenta 007, niż Daniel Craig, który wciela się w nią już po raz 4. W "Spectre" nie zabraknie też dobrze znanych z poprzednich filmów: Rory Kinnear, Naomie Harris, Ralpha Fiennesa, czy Bena Whishawa. Jednak mimo wszystko, największe emocje wzbudziło dołączenie do filmu pięknej Monici Belucci.

O czym będzie "Spectre"? Bond spróbuje dotrzeć do prawdy o globalnej organizacji terrorystycznej WIDMO (SPECTRE, czyli Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion). Okaże się wtedy, że kluczem do rozwikłania zagadki stanie się zaszyfrowana wiadomość mówiąca o przeszłości agenta.

Jak wiadomo, z nakręceniem najnowszej części przygód Jamesa Bonda było trochę problemów, ponieważ skradziono samochody, które odgrywały kluczową rolę w filmie, wyciekł scenariusz, ale mimo wszystko, już dzisiaj możemy zobaczyć pierwszy zwiastun "Spectre", który na ekranach kin zagości już 6 listopada.

Kto się nie może doczekać?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 30.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×