Pink podbiła serca rodziców z całego świata. Zobacz, jaki świetny rodzicielski trik wymyśliła!

Wokalistka wpadła na pomysł, jak ułatwić starszemu rodzeństwu powitanie na świecie młodszego. Co Ty na to?

pinkmainbabies.jpg

Pink została niedawno po raz drugi mamą. 37-letnia wokalistka, której prawdziwe nazwisko to Alecia Moore, urodziła synka, któremu wraz z mężem, Careyem Hartem, nadała imiona Jameson Moon. Jameson jest zatem młodszym bratem starszej córeczki pary, 6-letniej Willow. 

I to właśnie z myślą o niej, wokalistka postanowiła wykazać się pomysłowością. Jak bowiem dowiadujemy się z Instagrama gwiazdy, Pink urządziła ostatnio w swoim domu przyjęcie. Nie była to jednak, jak mogłoby się wydawać, impreza zorganizowana z myślą o świętowaniu narodzin nowego malucha. Przeciwnie, aby ułatwić starszej córce powitanie nowego członka rodziny oraz zapobiec wybuchom zazdrości starszego rodzeństwa o młodsze, Pink postanowiła urządzić przyjęcie na cześć Willow - dla uczczenia faktu, iż dziewczynka została starszą siostrą. Zdjęciem z imprezy podzieliła się ze światem.

Na fotografii widzimy uśmiechniętą Moore w towarzystwie swoich dzieci. Roześmiana Willow trzyma przed sobą piękny tort z napisem "Gratulacje, starsza siostro!" Jak na porządne przyjęcie przystało, wszystkim dopisują humory, a wokół unoszą się kolorowe baloniki. 


Co sądzisz na temat tematycznego przyjęcia poświęconego starszemu dziecku, gdy na świat przychodzi młodsze? Naszym zdaniem to świetny rodzicielski trik! Dzięki niemu można uniknąć problemu z zazdrością dziecka o uwagę rodziców, który jest dość częstą bolączką rodziców. 


Zobacz zdjęcie, jakie Pink zamieściła u siebie na Instagramie:

 Pink z mężem:

 Dzieci pary:zdjęcia: Instagram.com/pink, FameFlynet  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 18.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ale nowość, bywałam , bywam i sama starszej córce taką imprezę zrobiłam 2 lata temu jak drugą urodziłam, to nie jest nowość żadna, daje się jeszcze prezent od młodszego dziecka starszemu po powrocie ze szpitala - taka łapówka ..... :)
Dodano: 2017-01-31 13:18:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×