Pink urodziła! Zobacz zdjęcia ślicznego maluszka!

Poznaj historię tej niezwykłej rodziny i zobacz zdjęcia, jakimi pochwaliła się wokalistka.

pinkknipmain.jpg

Alecia Moore, znana powszechnie jako wokalistka Pink, mimo iż kojarzona jest raczej ze swojego "rockowego pazura", głównie ze względu na wizerunek jaki ma w mediach, w życiu prywatnym wydaje się być niemal nie do poznania. Od wielu lat jest bowiem związana z jednym mężczyzną - mężem Careyem Hartem, z którym ma, od kilku dni już nie jedno, ale dwoje dzieci. W wywiadach zawsze podkreśla też, jak ważna jest dla niej rodzina. Swego czasu stała się nawet orędowniczką rodzin ze wszystkimi ich prawdziwymi bolączkami, których doświadczyła na własnej skórze. Ale po kolei...

Okres burzy i naporu 

Wokalistka przechodziła tak ciężkie chwile ze swoim mężem, że się z nim rozwiodła. Para postanowiła jednak, już po rozwodzie, popracować nad swoją relacją i zeszła się ponownie, pieczętując związek poczęciem pierwszego dziecka - córki Willow Sage, a Pink nagrała z tej okazji piosenkę będącą hymnem wszystkich wieloletnich związków, pt. "True Love". W teledysku do piosenki wystąpił zarówno mąż wokalistki, jak i ich pierwsze dziecko. 

Zobacz teledysk:

Szczęśliwa rodzinka i nowy potomek

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a para zdążyła doczekać się drugiego potomka. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Pink urodziła bowiem synka, któremu wraz z mężem nadali imiona Jameson Moon. 

Druga ciąża piosenkarki była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Wokalistka pochwaliła się stanem błogosławionym dopiero pod sam koniec stanu błogosławionego, publikując w sieci zdjęcia, o których pisaliśmy tutaj

Zdjęciem nowo narodzonego członka rodziny Hart, szczęśliwa mama pochwaliła się wczoraj, znów za pośrednictwem swojego ulubionego medium społecznościowego - Instagrama. Zobacz zdjęcia:

A tak Pink prezentowała się w drugiej ciąży, z córeczką Willow u boku:

zdjęcia: Instagram.com/pink 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 29.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×