Piosenki na wakacje 2015, które wypada znać

Bez tych piosenek nie odbędzie się żadna większa impreza, ani nawet mniejsza posiadówka przy grillu. Zobaczcie zestawienie 5 hitów na wakacje, które trzeba znać.

piosenki-na-wakacje-2015-hity.jpg

Niezależnie od tego, jaki macie stosunek do hitów z letnich dyskotek - niektóre piosenki po prostu wypada znać. Choćby po to, żeby nie czuć się nieswojo w towarzystwie, gdy każdy będzie nucił najnowszy radiowy kawałek lub - co gorsza - ze szczegółami omawiał ostatni kontrowersyjny teledysk jednej z gwiazdek pop. 

Zobacz też: HITY ŚPIEWANE W SAMOCHODZIE - WIDEO

Zresztą - skoro mowa o hitach - to hity już to do siebie mają, że nie sposób ich nie znać! Dlatego zobaczcie przegląd 5 piosenek na wakacje 2015, które usłyszcie na pewno nie raz tego lata! Czy to w kolejce po lody, czy na większej dyskotece. Przygotowany przez nas przegląd możecie też traktować jak playlistę na spotkanie ze znajomymi, np. przy grillu - pod warunkiem, że lubią takie letnie, dyskotekowe klimaty. 

A może któraś z tych piosenek na wakacje 2015 stanie się na tyle wam bliska, że będziecie ją jeszcze wspominać po latach? Kto wie!

  

Zobacz też: NAJNOWSZY TELEDYSK MADONNY

Oto zestawienie największych hitów - piosenek na wakacje 2015! 

1. Years & Years - King 

2. Madcon - Don't worry


Zobacz też: HITY NA WESELE - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE!

3. Maroon 5 - Sugar

4. OMI - Cheerleader

5. Alfons - GanjamanZobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.comDodał(a): Karolina Zdunowska , Środa 17.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×