Pippa Middleton po raz pierwszy publicznie pokazała się z narzeczonym. Zobacz zdjęcia!

Para już 20 maja stanie na ślubnym kobiercu. Księżna będzie świadkiem?

kateandpippamain15.jpg

Młodsza o rok siostra księżnej Kate - Pippa Middleton (33 lata), według doniesień mediów, ma na ślubnym kobiercu stanąć już niedługo - 20 maja. Wybrankiem Philippy jest James Matthews - 41-letni brytyjski kierowca wyścigowy. Para spotykała się ze sobą przez krótki czas już w 2012 roku, jednak Pippa zakończyła tę znajomości i związała się z kimś innym. Rok temu tych dwoje znów postanowiło do siebie wrócić i okazało się, że to był ich czas - tym razem zakochali się w sobie nie na żarty i po kilku miesiącach oficjalnie się zaręczyli.

I choć z całą pewnością uroczystość zaślubin, która ma podobno odbyć się 20 maja nie będzie tak bacznie obserwowana przez cały świat, jak zamążpójście starszej siostry Pippy - Kate, to jednak i tym razem oczy sporej ilości fanów brytyjskiej monarchii skierowane są na przyszłą pannę młodą. W końcu to rodzona siostra księżnej oraz szwagierka przyszłego króla Wielkiej Brytanii. 

Ciekawość wszystkich podsyciło pojawienie się ostatnio Pippy i Jamesa wspólnie na oficjalnym wydarzeniu - ParaSnow Ball. To bowiem pierwszy raz, gdy celebryci pokazali się razem, publicznie - co prawda byli kilka razy widywani wspólnie, co zostało uwiecznione przez paparazzich (jak np. w Święta Bożego Narodzenia, gdy szli razem do kościoła), ale nigdy nie pozowali razem, jako para na publicznym evencie. 

Pippa z tej okazji miała na sobie elegancką, długą sukienkę w odcieniach granatu, które odsłaniała jej "świeżo wyćwiczone", jak okrzyknęła je brytyjska prasa, ramiona. 

Czy w ten sposób Pippa i James przygotowują się mentalnie do bycia w centrum uwagi już za dwa tygodnie? Na to wygląda. Zobacz, jak wygląda siostra Kate Middleton ze swoim narzeczonym dwa tygodnie przed ślubem:


Narzeczeni - Pippa i James 

Zobacz też:

 zdjęcia: Starstock, Instagram.com

źródło: dailymail 
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 06.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×