Piszą o nich, że przyćmili ślub Kate i Williama! Zobacz, jak wyglądało bajkowe wesele jednej z blogerek modowych!

Ach, co to był za ślub!

Untitled collageexpensiveweddingblogger.jpg

Feiping Chang to pochodząca z Hong Kongu blogerka modowa, która poślubiła ostatnio swojego narzeczonego, finansistę Lincolna Li. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie... samo nadzwyczajne wesele. Państwo młodzi postawili bowiem na niemałą ekstrawagancję. Zacznijmy od sukni ślubnej, a właściwie - dwóch sukni. Kreację na ceremonię ślubną i drugą - na wesele zaprojektował dom mody Giambatista Valli. Dodajmy, że suknia, którą panna młoda założyła na ceremonię jest największą objętościowo suknią ślubną, jaką kiedykolwiek stworzył ten dom mody. 

Dekoracje weselne były naprawdę imponujące. Na weselnej sali dosłownie nie było przedmiotu, który nie byłby ozdobiony choć jednym kwiatem. Florystyczne motywy były absolutnie wszędzie, co na pamiątkowych zdjęciach prezentuje się naprawdę imponująco. 

A to jeszcze nie wszystko... Warto wspomnieć, że piękne były nawet upominki dla przybyłych gości. Każdy z nich otrzymał od młodej pary piękną torbę z podarunkami, na której znalazło się jego imię i nazwisko, a także kilka słów od serca skierowanych prosto do nich. 

Jakby tego było mało, warto dodać, że zabawa weselna trwała 3 dni i odbywała się we Włoszech - w trzech różnych lokalizacjach. Jedną z nich, główną, gdzie odbyła się ceremonia zaślubin była Villa Lysis, czyli włoska, zabytkowa willa poświęcona "młodości miłości", którą państwo młodzi musieli specjalnie przebudować, a najpierw otrzymać na to oficjalne pozwolenie. Jak się okazuje, zdeterminowani zakochani postanowili wybudować w willi specjalne połączenie jej dołu z górą, aby wesele wyglądało dokładnie tak, jak sobie zaplanowali. Na wspaniałym weselu pary bawiło się łącznie 150 gości.

Zobacz przepiękne zdjęcia z tego niecodziennego wesela


Co sądzisz o tak ekstrawaganckich ślubach? Chciałabyś mieć "królewskie wesele" czy może romantyczną, skromną uroczystość w gronie najbliższych? Czekamy na komentarze! 

 Zobacz też:

zdjęcia: Instagram  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 02.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Tak piękne! Suknia ślubna też jest ładna. https://www.imgrumweb.com/ Zgodnie z oczekiwaniami ze strony blogera modowego.
Dodano: 2018-08-09 09:16:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Naszymi dekoracjami zajmowała się Pani Ewa z pracowni Dzika Róża i udało jej sie osiągnąć świetny rezultat. Wesele wyszło dokładnie tak, jak sobie je wymarzyliśmy.
Dodano: 2018-05-24 13:43:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
zawsze się trafi jakaś idiotka, która się wypowiada tylko po to, żeby zareklamować za kasę jakieś chemiczne badziewie. ogarnij się, fijołku.
Dodano: 2017-08-06 18:12:44 Zgłoś nadużycie
fiołek
Ehh, marzenie. Ja własnie za dwa miesiące idę na wybieranie sukni, zamówiłam sobie iqacai, żeby zrzucić wreszcie parę kilo i dobrać fason do nowej ładnej figurki. Wiem że to stres i w ogóle ale nie mogę się doczekać tego wpadnięcia w wir przygotowań!!
Dodano: 2017-08-03 12:26:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×