Po wielu miesiącach milczenia, Robert Pattinson odezwał się do swojej byłej dziewczyny... Czego chciał?

Czy historia tej miłości jeszcze się nie skończyła?

FFN_PRROCP_Coachella_Day2_041313_51067197.jpg

Robert Pattinson i Kristen Stewart to para jak z bajki. Poznali się podczas kręcenia legendarnej sagi o wampirach. Ich rozstanie śledził cały świat. Większość ich fanów nadal nie może pogodzić się z tym, że nie są razem. Powodem rozstania był romans, który Stewart nawiązała z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym grała. Mimo że Robert Pattinson wybaczył partnerce zdradę i postanowił do niej wrócić, para nie potrafiła już wspólnie żyć- kryzys kompletnie ich przerósł.

Mimo, że Robert nie myśli o powrocie do byłej kochanki, w ostatnim czasie postanowił się do niej odezwać. Jego zachowanie zdenerwowało jego obecną partnerkę do tego stopnia, że zakazała mu kontaktów z Kristen. Obecnie Robert jest związany z gwiazdą alternatywnego popu- FKA Twigs. Jak donoszą media, wszystko idealnie się między nimi układa, dlatego obecność w ich życiu Stewart jest nieco... "niepotrzebna".

Tymczasem aktor chciał jedynie... poprosić o zawodową radę. Chciał poradzić się w kwestii wyboru kolejnych filmów, w których miałby zagrać, chcąc utrzymać dobrą passę, jaka pojawiła się po jego udziale w filmie "Good Time". Jego telefon podobno zapoczątkował regularny kontakt między byłymi partnerami. Mimo że Kristen jest w stałym związku, podobno "stara miłość nie rdzewieje"...

Co o tym sądzisz?

Zdjęcie: iStock 

Źródło: Dailymail.co.uk Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 19.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Lubie bardzo Pattinsona iKristen ale kazdy ma swoje zycie , nikt nie powinien sie wtracas kazdy robi to naco ma ochote .Zycze osobna dla Roberta wszystkie go najlepszego ,tak tez dla Kriste pozdrawiam ich serdecznie.
Dodano: 2017-07-27 19:39:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×