Pokaz "Nauka spadania" podczas Ladies Night w Cinema City

Która z nas nie lubi babskich wypadów do kina? Ladies Night w Cinema City to czarujące wieczory dla kobiet oraz idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółką, siostrą, mamą czy babcią! Co powiecie na przedpremierowy pokaz filmu "Nauka spadania"?

Pokaz "Nauka spadania" podczas Ladies Night w Cinema City

Pokaz "Nauka spadania" podczas Ladies Night w Cinema City

"Nauka spadania" to ciepła i niezwykle zabawna opowieść o przyjaźni oparta na motywach powieści Nicka Hornby'ego, autora bestselleru "Był sobie chłopiec". Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu - nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek. Nie wiedzą jeszcze, że czeka ich niezwykła przyjaźń, życiowa przygoda i niepowtarzalne "rodzinne" wakacje na Teneryfie.

Jeśli macie ochotę zobaczyć ten film jako pierwsze, podczas przedpremierowego pokazu w ramach Ladies Night w Cinema City, macie taką okazję 20 marca 2014 roku w aż 16 kinach w całej Polsce. Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.cinema-city.pl/LadiesNight

Zwiastun filmu "Nauka spadania":
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 19.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×