Polowanie na mieszkanie - nowy program od czerwca w TVN!

Jedno pomieszczenie nadające się do remontu i właściciel, który kompletnie nie wie co z nim zrobić. To właśnie na takie okazje poluje projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Poradzi sobie z metamorfozą w trzy dni? Sprawdźcie sami!

szelągowska.jpg

Jest taka jedna osoba na świecie, która urządza i remontuje nawet przez sen. Uwielbia zmieniać, tworzyć na nowo, budować coś z niczego. Nie ogranicza jej brak czasu, pieniędzy ani odpowiednich materiałów. Potrafi stworzyć prawdziwe cuda z kompletnych ruin. Dorota Szelągowska.

W swoich programach „Dorota was urządzi” i „Polowanie na kuchnie” wyremontowała już niejeden salon, kuchnię, łazienkę, a nawet balkon. Oglądający TVN Style pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Teraz Dorota ma zamiar podbić serca widzów TVN. 

W swoim nowym programie „Polowanie na mieszkanie” przemierzy kilometry marketów budowlanych w poszukiwaniu tych, którzy chcieliby coś zmienić w swoich mieszkaniach, ale kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W każdym odcinku wybierze jednego szczęśliwca, któremu wyremontuje najbardziej nielubiane przez niego pomieszczenie.

W 3 dni zmiecie dotychczasowy wystrój z powierzchni ziemi i przeobrazi przestrzeń według swojego pomysłu. Spektakularna metamorfoza w trzy dni? To potrafi tylko Dorota Szelągowska!

„Polowanie na mieszkanie” (oryg. „House crashers”) to kolejny format z portfolio Scripps Networks Interactive wyprodukowany przez TVN. 


POLOWANIE NA MIESZKANIE

PROWADZĄCA: DOROTA SZELĄGOWSKA

PREMIERA: 26 czerwca, niedziela, godz. 11.00

Polowanie.jpg

źródło, zdjęcia: mat. prasowe

To Cię zainteresuje: Jak zmienić wnętrze niewielkim kosztem?

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 20.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Nieoczekiwana zamiana ról

    Dwie pisarki, dwa żywioły i dwie niezwykłe kobiety. Ale przede wszystkim matka i córka. Wywiad z nimi nie jest łatwy. Czasem trudno się zorientować, która jest matką, a która córką. czytaj więcej