Pono "Wizjoner"

8 lutego 2012 roku do sklepów w całej Polsce trafi płyta rapera Pono pt. "Wizjoner". W ręce największych fanów artysty album trafi kilka dni wcześniej gdyż od 20 stycznia na profilu FB Pono.

pono_wizjoner.jpgTrzeci solowy projekt Pono pt. "Wizjoner" to klasyczna już dla artysty mieszanka hip hopu, trip hopu i jazzu co daje wyjątkowo oryginalny efekt. Za adapterami tym razem stanął Dj Def, kultowa już postać na polskiej scenie dj-skiej.

Stroną muzyczną zajął się 7thswordsman oraz Piotr Skotnicki znany z takich produkcji jak "Mathplanete" czy Pono feat Sokół "To Prawdziwa wolność człowieka". Płyta jest tym bardziej wyjątkowa gdyż do projektu zostali zaproszeni wyjątkowi muzycy:

Artur Włodkowski - saksofon (Smolik, Mathplanete, Kukiz, Renata Przemyk, Namysłowski Big Band)
Paweł Bomert - bas (Tetar Warlikowskiego, Plastic)
Piotr Remiszewski - perkusja (Kayah, Justyna Steczkowska)
Piotr Winnicki - gitara (Lady Pank, Anita Lipnicka)

Album "Wizjoner" jest nawiązaniem do filozofii fundacji Heyprzygodo, która promuje aktywny i kreatywny tryb życia. Przekaz płyty jest prosty "ty tez jesteś wizjonerem, odnajdź go w sobie". Gościem specjalnym płyty jest Albert Dragon Sosnowski, który w utworze "Żelazna wola" opowiada o swoim wizjonerstwie i realizowaniu marzeń. Na płytę składa się 15 utworów + bonus. Wydawcą płyty jest Creative Music.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 25.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×